Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 1. Felnőtt Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 3327 Dátum: 2017-09-30 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-09-08

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

2

BHSE

(BHSE)

CHO TAEUN Sándor ( BHSE )

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

3

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

DEBNÁR Gergely ( BVSC )

KISS Gergő ( BVSC )

KOMÁROMY- POROS Csongor ( BVSC )

4

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

SÁRVÁRI Merse ( Vasas )

5

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BERTA Dániel ( PTE-PEAC )

PETERDI András ( PTE-PEAC )

PLAZZERIANO Gábor ( PTE-PEAC )

TÓTH Gergely ( PTE-PEAC )

6

OMS-TATA

(OMS-Tata)

ESZTERGÁLYOS Patrik ( OMS-Tata )

HORVÁTH Norbert ( OMS-Tata )

HUDEK Dávid ( OMS-Tata )

NAGY Attila ( OMS-Tata )

7

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

MAROSI Ádám ( NKESE )

SAMU Péter ( NKESE )

8

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

id. CSISZÉR Ferenc ( MTK )

SZÉNYI Péter ( MTK )

SZLACHÁNYI Samu ( MTK )

10

BVSC 3

(BVSC)

BÁNSÁGI Barnabás ( BVSC )

MESTYANEK Máté ( BVSC )

PEREI Botond ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

11

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

FARKAS Csaba ( Balaton Vívóklub )

12

DVE

(DVE)

KLINGA Zoltán ( DVE )

LOSONCZI Dávid József ( DVE )

PÁSZTOR Attila ( DVE )

VERESS Dániel ( DVE )

14

BVSC 2

(BVSC)

DUDÁS Balázs ( BVSC )

MAJNIK Roland ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

SZABÓ Tamás ( BVSC )

15

VASAS 3

(Vasas)

BERTA Botond ( Vasas )

HIDVÉGI Gergő ( Vasas )

KALICZA Mihály ( Vasas )

LÉNÁRD Vince ( Vasas )

16

BHSE 2.

(BHSE)

DANCS Balázs ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

PÁSZTOR Csaba ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

17

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

KRANABET Regő ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

19

DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

ARANYOS Gergő ( Békessy Debrecen )

BALOGH Szabolcs ( Békessy Debrecen )

KORMOS Levente ( Békessy Debrecen )

SERRA Solt ( Békessy Debrecen )

20

ÉTC

(ÉTC)

KUKLA Miklós ( ÉTC )

SZABÓ Márk ( ÉTC )

VARGA Ámor ( ÉTC )

21

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BÚS Dániel Sándor ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

23

FLESS

(Fless)

BERHENCZ Ákos ( Fless )

CSILIGA Károly ( Fless )

KOLCZONAY Balázs ( Fless )