Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Férfi Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3489 Dátum: 2017-11-26 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-11-20

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

LUGONES JESUS Andres ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

SOMFAI Péter ( BHSE )

2

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

3

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁNSÁGI Barnabás ( BVSC )

KISS Gergő ( BVSC )

KOMÁROMY- POROS Csongor ( BVSC )

4

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

BERTA Botond ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

5

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BERTA Dániel ( PTE-PEAC )

PETERDI András ( PTE-PEAC )

RAB Attila ( PTE-PEAC )

TÓTH Gergely ( PTE-PEAC )

6

BVSC 2

(BVSC)

DEBNÁR Gergely ( BVSC )

DUDÁS Balázs ( BVSC )

MAJNIK Roland ( BVSC )

SZABÓ Tamás ( BVSC )

7

BHSE 2.

(BHSE)

CHO TAEUN Sándor ( BHSE )

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

PÁSZTOR Csaba ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

8

MTK

(MTK)

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

STUBNYA Márton ( MTK )

SZÉNYI Péter ( MTK )

SZLACHÁNYI Samu ( MTK )

9

OMS-TATA

(OMS-Tata)

ESZTERGÁLYOS Patrik ( OMS-Tata )

HORVÁTH Norbert ( OMS-Tata )

HUDEK Dávid ( OMS-Tata )

NAGY Attila ( OMS-Tata )

10

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

FARKAS Csaba ( Balaton Vívóklub )

FILE Mátyás ( Balaton Vívóklub )

11

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

KASZA Róbert ( NKESE )

MAROSI Ádám ( NKESE )

SAMU Péter ( NKESE )

12

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÁK Marcell ( Tapolca Vívóklub )

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KRANABET Regő ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

13

TSC

(TSC)

BERNÁTH Bálint ( TSC )

DEMETER Gergely ( TSC )

HARANGOZÓ Bence ( TSC )

MÁLITS István ( TSC )

14

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

NAGY Balázs ( Veresegyház )

SZABÓ Márton ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

15

ÉTC

(ÉTC)

KUKLA Miklós ( ÉTC )

PARTICS Péter ( ÉTC )

REGŐCZI Péter ( ÉTC )

SZABÓ Márk ( ÉTC )

16

NKESE 2.

(NKESE)

GÓZON Marcell ( NKESE )

GÓZON Márk ( NKESE )

ROZGONYI Csongor ( NKESE )

SEIDL Máté ( NKESE )

17

FLESS

(Fless)

BERHENCZ Ákos ( Fless )

CSILIGA Károly ( Fless )

KOLCZONAY Balázs ( Fless )

RIPKA András ( Fless )

18

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

HESZ Krisztián ( PTE-PEAC )

HOFFBAUER Márk ( PTE-PEAC )

PLAZZERIANO Gábor ( PTE-PEAC )

19

DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

ARANYOS Gergő ( Békessy Debrecen )

SERRA Solt ( Békessy Debrecen )

TOKAJI Tamás ( Békessy Debrecen )

20

Budavári

(Budavári)

FLORES-HENRIQUEZ Patrik ( Budavári )

KORENY Mihály ( Budavári )

MARESCH Kornél ( Budavári )

21

Törekvés

(Törekvés)

KISS Mendel ( Törekvés )

PINTÉR Szilveszter ( Törekvés )

TURI Gergő ( Törekvés )

22

UTE

(UTE)

HORVÁTH Balázs ( UTE )

HORVÁTH Csaba ( UTE )

HORVÁTH Dániel ( UTE )

23

VESC

(VESC)

IMREH László ( VESC )

KOCSÁNY Gergely ( VESC )

SZALAY ID. Károly ( VESC )