Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Fiú Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3554 Dátum: 2017-06-19 Hely: Balatonfüred Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-06-17

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

KÓ Benedek ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

RÉGELY Domonkos ( Vasas )

SEMERÉDY Péter ( Vasas )

2

OMS-TATA

(OMS-Tata)

CSABAI Máté ( OMS-Tata )

KOVÁCS Gergely ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

3

KVSE

(KVSE)

BARABÁS László ( Kondorosi Vívó SE )

PAULIK Tamás ( Kondorosi Vívó SE )

TUSJAK Adrián ( Kondorosi Vívó SE )

VAJGEL Pál ( Kondorosi Vívó SE )

4

BHSE

(BHSE)

BEBŐK Szabolcs ( BHSE )

BÍRÓ Bence ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

5

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KOVÁCS Alex ( Balaton )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

6

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA László ( Vasas )

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

HASSAN MALALLA Szultán ( Vasas )

7

MTK

(MTK)

BARTKÓ Zalán ( MTK )

DUNAY Máté ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

VÁRKONYI Borisz ( MTK )

8

SZVASE

(Szombathely)

JANZSÓ Ádám ( Szombathely )

JÁRAI Jeromos ( Szombathely )

KERÉNYI Gábor Manó ( Szombathely )

KOLLARITS Olivér ( Szombathely )

9

BVSC

(BVSC)

FRANK Csaba ( BVSC )

HUTÁS Barna ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

LENDVAY Gergely ( BVSC )

10

FLESS

(Fless)

BUBÁN András ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

PAPP Dávid ( Fless )

11

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

KOLESZÁR Domonkos ( DVE )

TARDI Gábor ( DVE )

VARGA Norbert ( DVE )

12

Hobbi Vívó SE

(Hobbi Vívó SE)

ATARCHVILI Lior ( Belvárosi Vívó SE )

TÁRKÁNYI Zsombor ( Belvárosi Vívó SE )

ZSIGMOND Dániel ( Belvárosi Vívó SE )

13

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

NÓTÁROS Balázs ( Békessy Debrecen )

NÓTÁROS Lajos Bence ( Békessy Debrecen )

SZÉLL Sámuel Marcell ( Békessy Debrecen )

14

Csepel

(Csepel)

HANGYÁSI Ádám ( Csepel )

KIMPIÁN Ákos ( Csepel )

PILLER Barnabás ( Csepel )

TURÁK Balázs ( Csepel )

15

ÉTC

(ÉTC)

ANDRÁSI Kristóf ( ÉTC )

ATILLÁS Nándor ( ÉTC )

DÉNES Domonkos ( ÉTC )

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

16

VVSK

(Veresegyház)

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Ádám ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

17

MTK 2.

(MTK)

GÖMÖRI Levente ( MTK )

MAGYAR Máté ( MTK )

MENYHÁRD Levente ( MTK )

18

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

HELMRICH Márton Tamás ( SZVSZSE )

SZALAI ármin ( SZVSZSE )

TÓTH Viktor ( SZVSZSE )

19

SZTE-VK

(SZTE-VK)

HÁRI-KOVÁCS András ( SZTE-VK )

MEGGYES Márton ( SZTE-VK )

RUTAI Nimród ( SZTE-VK )

TÓT Benjámin Márk ( SZTE-VK )