Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Fiú Kard Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3558 Dátum: 2017-06-11 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-06-09

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

AVARKESZI Dániel ( BVSC )

GASZNER Ádám ( BVSC )

TÓTH Patrik ( BVSC )

PETRUCZ Mirkó ( BVSC )

2

NYVSC KK

(NYVSC KK)

BALC Dávid Csaba ( NYVSC KK )

SZÁNTÓ Dávid ( NYVSC KK )

VARGA Zalán ( NYVSC KK )

3

TFSE

(TFSE)

HANZÉLY Zsombor ( TFSE )

KATUS Donát ( TFSE )

KOCSIS Márton ( TFSE )

TÓTH Bertalan ( TFSE )

4

VASAS

(Vasas)

BÍRÓ Huba ( Vasas )

HEGYI Barnabás Péter ( Vasas )

MUSITZ Bendegúz ( Vasas )

PRÓKAI András Bendegúz ( Vasas )

5

KVSE

(KVSE)

FÜLÖP Zsombor ( KVSE )

GYÖRÖK Kristóf ( KVSE )

MISZTI György ( KVSE )

SIPOS Marcell ( KVSE )

6

MTK

(MTK)

BIRÓ Domonkos ( MTK )

DALLOS Benedek ( MTK )

HERKÓ Domonkos ( MTK )

VIGH Benedek ( MTK )

7

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BÁNYAY Endre Marcell ( Békessy Debrecen )

SÁPI Vince ( Békessy Debrecen )

SARKADI Bence ( Békessy Debrecen )

SZABÓ Zalán ( Békessy Debrecen )

8

Törökbálint

(Törökbálint)

BRUNHES Maxence ( Törökbálint )

FARKAS Mátyás ( Törökbálint )

LOVÁSZI Márton ( Törökbálint )

VARGA Dominik ( Törökbálint )

9

KVSE 2.

(KVSE)

BEDE Krisztián ( KVSE )

FRUSTERI Alessandro ( KVSE )

MÓRÓ Barnabás ( KVSE )

TFIRST Balázs ( KVSE )

10

VDDSE

(VDDSE)

KRIZMANICH Máté ( VDDSE )

NAGY Benedek ( VDDSE )

SZALAI Zalán ( VDDSE )

SZAUTER Benedek ( VDDSE )

11

VASAS 2

(Vasas)

CSERJÉS Buda ( Vasas )

PERLAKI-BORSOS Noel ( Vasas )

SZESZLÉR Benjámin ( Vasas )

ZÁVODSZKY Áron ( Vasas )

12

TFSE 2.

(TFSE)

CSOBA Botond ( TFSE )

MINDÁK Máté ( TFSE )

PIETSCH Botond ( TFSE )

TATAI Bulcsú Gyula ( TFSE )

13

NTE 1866

(NTE 1866)

HORVÁTH Bulcsú ( NTE 1866 )

TOLNAI TÓTH Zétény ( NTE 1866 )

TÓTH Áron ( NTE 1866 )

TÓTH REGŐS Bence ( NTE 1866 )

14

GEAC

(GEAC)

CSABA Zsigmond ( GEAC )

KISS Benedek ( GEAC )

MÁNYA Balázs ( GEAC )

MISSURAI Jonatán ( GEAC )

15

UTE

(UTE)

BODÓCS Tamás ( UTE )

KAISER Móric Tamás ( UTE )

LÁSZLÓ Dezső Levente ( UTE )

MAJZIK Márton Levente ( UTE )

16

Törökbálint 2.

(Törökbálint)

CZÉGÉNY Kornél ( Törökbálint )

FARSANG Bernát ( Törökbálint )

HONOS Máté ( Törökbálint )

POP Luca Gabriel ( Törökbálint )

17

Kárpáti

(Kárpáti)

DANCS Ádám ( Kárpáti )

MENDELÉNYI Ádám ( Kárpáti )

SIMON Zalán ( Kárpáti )

SZABÓ-NAGY Milán ( Kárpáti )

18

Soproni LVE

(SOPRON)

BERKI Áron ( SOPRON )

BICZI László Dániel ( SOPRON )

MAKRA Levente ( SOPRON )