Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Fiú Kard Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3560 Dátum: 2017-05-28 Hely: Törökbálint Korosztály: újonc Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-05-26

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

AVARKESZI Dániel ( BVSC )

ONDRIK Konrád ( BVSC )

PETRUCZ Mirkó ( BVSC )

TÓTH Patrik ( BVSC )

2

KVSE

(KVSE)

MISZTI György ( KVSE )

SZABÓ Márton ( KVSE )

TURNY Bátor ( KVSE )

ZÁBORSZKY Ádám ( KVSE )

3

VASAS

(Vasas)

HUNYADY Dániel ( Vasas )

MUSITZ Bendegúz ( Vasas )

TIVADARI Péter ( Vasas )

VEREBÉLY Nándor ( Vasas )

4

NTE 1866

(NTE 1866)

KISS Gergely ( NTE 1866 )

TÓTH Áron ( NTE 1866 )

ZADRAVECZ Máté ( NTE 1866 )

5

BVSC 2

(BVSC)

CSERVENY Bálint ( BVSC )

GASZNER Ádám ( BVSC )

KOMLÓ Márton ( BVSC )

KRÁMER Dániel ( BVSC )

6

TFSE

(TFSE)

KATUS Donát ( TFSE )

KOCSIS Márton ( TFSE )

TÓTH Bertalan ( TFSE )

VAJDA Oszkár ( TFSE )

7

NYVSC KK

(NYVSC KK)

BALC Dávid Csaba ( NYVSC KK )

SZÁNTÓ Dávid ( NYVSC KK )

VARGA Zalán ( NYVSC KK )

8

UTE

(UTE)

BODÓCS Tamás ( UTE )

KAISER Móric Tamás ( UTE )

KOHÁRI Tamás Márk ( UTE )

VASZTA Mátyás ( UTE )

9

MTK

(MTK)

BIRÓ Domonkos ( MTK )

DALLOS Benedek ( MTK )

MIKES Mátyás ( MTK )

VIGH Benedek ( MTK )

10

Szent György VE

(Szent György VE)

ALBERTI Bálint ( Szent György VE )

ENGELBRECHT Patrik ( Szent György VE )

SAJNOVITS Áron ( Szent György VE )

11

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BÁNYAY Endre Marcell ( Békessy Debrecen )

JÁNOSSY Márton ( Békessy Debrecen )

K SZABÓ Màtyàs ( Békessy Debrecen )

SÁPI Vince ( Békessy Debrecen )

12

VASAS 2

(Vasas)

BÍRÓ Huba ( Vasas )

CSERJÉS Buda ( Vasas )

HEGYI Barnabás Péter ( Vasas )

ZÁVODSZKY Áron ( Vasas )

13

Törökbálint

(Törökbálint)

CSÖRGŐ Sándor ( Törökbálint )

DEÁK Péter ( Törökbálint )

HAVASI Bercel ( Törökbálint )

KERESZTES Ábel Bence ( Törökbálint )

14

DVSZ

(DVSZ)

JURKOVICH Balázs ( DVSZ )

KELEMEN Áron ( DVSZ )

TEREBESSY Bendegúz ( DVSZ )

15

KVSE 2.

(KVSE)

BEDE Krisztián ( KVSE )

FÜLÖP Zsombor ( KVSE )

GYÖRÖK Kristóf ( KVSE )

SIPOS Marcell ( KVSE )

16

Kárpáti

(Kárpáti)

GARAS Fábián ( Kárpáti )

MENDELÉNYI Ádám ( Kárpáti )

SZABÓ Boldizsár ( Kárpáti )

SZABÓ-NAGY Milán ( Kárpáti )

17

Törökbálint 2.

(Törökbálint)

BRUNHES Maxence ( Törökbálint )

KOCSIS Sándor Zoltán ( Törökbálint )

LOVÁSZI Márton ( Törökbálint )

TÓTH Benedek ( Törökbálint )