Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadet Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3707 Dátum: 2017-01-29 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-01-27

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CSÉRI Soma ( Balaton )

GÁRDOS Tamás ( Balaton Vívóklub )

RAFFAI Kristóf ( Balaton Vívóklub )

2

BHSE

(BHSE)

BALOGH András György ( BHSE )

FUCHS Bence ( BHSE )

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

SALLAI Vince Péter ( BHSE )

3

VASAS

(Vasas)

FÓTI Adorján ( Vasas )

NAGY Géza ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÉGELY András ( Vasas )

4

BVSC

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

MAJNIK Roland ( BVSC )

PEREI Botond ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

5

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

SAEED ABU JUBERE Arkan ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

VARGA Henrik ( AVA )

6

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

SZLACHÁNYI Samu ( MTK )

UJVÁRI András ( MTK )

7

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BÚS Dániel Sándor ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

SZABÓ Márton ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( Veresegyház )

8

FLESS

(Fless)

BRANDETH Gareth ( Fless )

CSILIGA Károly ( Fless )

HORVÁTH Zsombor ( Fless )

KOLCZONAY Balázs ( Fless )

9

BVSC 2

(BVSC)

FATSAR Ágoston ( BVSC )

PAKSY Gábor ( BVSC )

PIERSON-BARTEL Róbert ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

10

MTK 2.

(MTK)

BURÁS Dávid ( MTK )

DANCS Balázs ( MTK )

OSMAN-TOUSON Maruan ( MTK )

SZABÓ Kristóf ( MTK )

11

SZVSZSE

(SZVSZSE)

HÁDER Roland ( SZVSZSE )

JOSZKIN Péter ( SZVSZSE )

SZABÓ Bálint Zoltán ( SZVSZSE )

SZÜCS Dániel Zoltán ( Hajdúvitéz KSE )

12

Hiper SE

(Hiperaktív)

GYÖRGY Barnabás ( Hiperaktív )

NAGY Balázs ( Hiperaktív )

PULIT Krisztián ( Hiperaktív )

SZALÁNCZY Áron ( Hiperaktív )

13

VASAS 2

(Vasas)

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

KÓ Benedek ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

SÁRVÁRI Simon ( Vasas )

14

SZVASE

(Szombathely)

GÖMBÖCZ Ákos ( Szombathely )

SÁNTHA Máté ( Szombathely )

VÍGH Domonkos ( Szombathely )

15

SZ-L BAU Balaton 2

(Balaton)

CSÉRI Bence ( Balaton )

KAUKER Dominik ( Balaton )

KOVÁCS Dániel ( Balaton )

16

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BARANYAI Máté ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

17

BHSE 2.

(BHSE)

ANGYAL Dániel ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

PÉTER Bence ( BHSE )

RÉTHELYI Gergely ( BHSE )

18

TSC

(TSC)

BÁRÁNY Péter András ( TSC )

HALMI Csongor ( TSC )

HORVÁTH Barnabás ( TSC )

KAPUI Bálint ( TSC )

19

DVE

(DVE)

KLINGA Zoltán ( DVE )

PÁSZTOR Balázs ( DVE )

SZATMÁRI Balázs ( DVE )

20

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Andor ( PTE-PEAC )

MESZÉNA Péter ( PTE-PEAC )

21

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BALOGH Szabolcs ( Békessy Debrecen )

KORMOS Levente ( Békessy Debrecen )

KOZÁK Rudolf Károly ( Békessy Debrecen )

NYIRKOS Vilmos ( Békessy Debrecen )

22

SZVASE 2.

(Szombathely)

GÖLTL Norbert Márk ( Szombathely )

KEREKES Valdemár ( Szombathely )

VARGA Márk ( Ama-Tőr Vívó Egylet )