Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 3711 Dátum: 2017-12-10 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2017-12-06

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁNSÁGI Barnabás ( BVSC )

DEBNÁR Gergely ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

SÁRVÁRI Merse ( Vasas )

3

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

FARKAS Csaba ( Balaton Vívóklub )

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

4

BVSC 2

(BVSC)

FATSAR Ágoston ( BVSC )

MAJNIK Roland ( BVSC )

MESTYANEK Máté ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

5

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

6

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

MECSKÓ Máté ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

7

BHSE

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

SZAPPANOS Attila ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

8

VASAS 2

(Vasas)

KÓ Benedek ( Vasas )

LÉNÁRD Vince ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÉGELY András ( Vasas )

9

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

STUBNYA Márton ( MTK )

SZLACHÁNYI Samu ( MTK )

10

SZ-L BAU Balaton 2

(Balaton)

GÁRDOS Tamás ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KOVÁCS Alex ( Balaton )

11

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BÚS Dániel Sándor ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Hiperaktív )

SZABÓ Márton ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( Veresegyház )

12

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

MESZÉNA Péter ( PTE-PEAC )

13

ÉTC

(ÉTC)

ILLISZ György ( ÉTC )

NÉMETH Dávid ( ÉTC )

REGŐCZI Péter ( ÉTC )

14

FLESS

(Fless)

BUBÁN András ( Fless )

CSILIGA Károly ( Fless )

KOLCZONAY Balázs ( Fless )

PETRO Levente ( Fless )

15

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

BARANYAI Máté ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Andor ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

16

DVE

(DVE)

KLINGA Zoltán ( DVE )

PÁSZTOR Balázs ( DVE )

SZATMÁRI Balázs ( DVE )

17

Budavári

(Budavári)

FLORES-HENRIQUEZ Patrik ( Budavári )

KORENY Mihály ( Budavári )

MARESCH Kornél ( Budavári )

18

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BALOGH Szabolcs ( Békessy Debrecen )

KORMOS Levente ( Békessy Debrecen )

TOKAJI Tamás ( Békessy Debrecen )

19

Villa Complov

(Villa Complov)

GÁLFFY Gyula Máté ( Villa Complov )

SULYOK Bálint ( Villa Complov )

SZOKOL Balázs ( Villa Complov )