Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Fiú Kard Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4021 Dátum: 2018-06-10 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-08

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BÍRÓ Huba ( Vasas )

DALLOS Benedek ( Vasas )

HERKÓ Domonkos ( Vasas )

MEZEY Zalán ( Vasas )

2

UTE

(UTE)

BODÓCS Tamás ( UTE )

KAISER Móric Tamás ( UTE )

LÁSZLÓ Dezső Levente ( UTE )

MAJZIK Márton Levente ( UTE )

3

KVSE

(KVSE)

FEKSZI Botond ( KVSE )

LABANCZ Apipoom ( KVSE )

MÓRÓ Barnabás ( KVSE )

TFIRST Balázs ( KVSE )

4

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

BRUNHES Maxence ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARKAS Mátyás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

ILLÉS Nándor ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

POP Luca Gabriel ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

5

NYVSC KK

(NYVSC KK)

GODÓ Frigyes András ( NYVSC KK )

SZÁNTÓ Ádám ( NYVSC KK )

SZÁNTÓ Dávid ( NYVSC KK )

VARGA Csanád ( NYVSC KK )

6

BVSC

(BVSC)

CSERVENY Bálint ( BVSC )

PAPP Zsadány ( BVSC )

SCHUSTER Vencel ( BVSC )

7

TFSE

(TFSE)

CSOBA Botond ( TFSE )

HANZÉLY Zsombor ( TFSE )

SÁPI Vince ( TFSE )

VAJDA Oszkár ( TFSE )

8

GEAC

(GEAC)

KÁNTOR Levente Alexander ( GEAC )

KISS Benedek ( GEAC )

MÁNYA Balázs ( GEAC )

MISSURAI Jonatán ( GEAC )

9

KVSE 2.

(KVSE)

KUN Ábel ( KVSE )

MÁRCZIS Márk ( KVSE )

PÉCH Kornél ( KVSE )

10

Törökbálinti Gerevich Aladár VE 2

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

CZÉGÉNY Kornél ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Bernát ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

HASZNOS Márton Manó ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

KALMÁR Barnabás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

11

MTK

(MTK)

BÍRÓ Barnabás ( MTK )

BIRÓ Domonkos ( MTK )

BOTH Márk ( MTK )

IHÁSZ Ábel ( MTK )

12

NTE 1866

(NTE 1866)

HORVÁTH Bulcsú ( NTE 1866 )

MUSITS Márk ( NTE 1866 )

NEMES Marcell ( NTE 1866 )

TÓTH REGŐS Bence ( NTE 1866 )

13

BVSC 2

(BVSC)

BERKESZI Dániel ( BVSC )

GECSE Béla Örs ( BVSC )

SZEPESSY Áron ( BVSC )

14

BÉKESSY DEBRECEN 2.

(Békessy Debrecen)

CZILL Soma ( Békessy Debrecen )

GÖRÖG Benedek ( Békessy Debrecen )

NAGY Péter ( Békessy Debrecen )

15

VDDSE

(VDDSE)

KERTÉSZ Bálint ( VDDSE )

KOVÁCS Benedek ( VDDSE )

MÁRIA Ádám ( VDDSE )

SZALAI Zalán ( VDDSE )

16

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

DOBAI Attila István ( Békessy Debrecen )

GULYÁS Gergely ( Békessy Debrecen )

SZABADOS Péter ( Békessy Debrecen )

17

Váci Reménység SE

(Kondorosi Vívó SE)

BEDŐ Márton ( Váci Reménység SE )

KOVÁCS Magor Ábel ( Váci Reménység SE )

KRIASZTER Ábel ( Váci Reménység SE )

VARGA Márton ( Váci Reménység SE )