Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Fiú Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4024 Dátum: 2018-06-16 Hely: Balatonfüred Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-14

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

FLESS

(Fless)

BÖRCSÖK Koppány ( Fless )

HAZAI Tamás ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

HORVÁTH Márk ( Fless )

2

BHSE

(BHSE)

MAGYAR Máté ( BHSE )

MARTON Dávid ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

SZILÁRD Zsigmond ( BHSE )

3

BVSC

(BVSC)

KÁNVÁSI Emil ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

RUBECZ Bálint ( BVSC )

XUE Fu ( BVSC )

4

VASAS

(Vasas)

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

JOÓB Ágoston ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

WERMESER Csongor György ( Vasas )

5

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZABÓ Vilmos ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

6

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

MONOSTORI Barna ( Balaton Vívóklub )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

7

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

GYENIS Máté ( PTE-PEAC )

PUSKÁS Péter János ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

8

MTK

(MTK)

DUNAY Máté ( MTK )

ÉSIK Benedek ( MTK )

PECSENKA Barnabás Ákos ( MTK )

SOMODY Bonca ( MTK )

9

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

CSEKE Balázs ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

PATAKY Ádám ( DVE )

10

SZ-L BAU Balaton 2

(Balaton)

DÁVID Olivér ( Balaton Vívóklub )

DUBLECZ Bence ( Balaton Vívóklub )

FELFÖLDI Áron Attila ( Balaton Vívóklub )

PINTÉR László ( Balaton Vívóklub )

11

OMS-TATA

(OMS-Tata)

ETTER-DOMOSZLAY Gergely ( OMS-Tata )

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

12

AVA

(AVA)

APÁTI Bálint ( AVA )

GYARAKI Benjámin ( AVA )

KRNÁCS Tamás ( AVA )

13

SZVSZSE

(SZVSZSE)

ALMÁSI Maximilián Norbert ( SZVSZSE )

DALLOS Kristóf Vladimir ( SZVSZSE )

KÁLMÁN Levente ( SZVSZSE )

PELYVÁS Márton ( SZVSZSE )

14

ÉTC

(ÉTC)

ANDRÁSI Kristóf ( ÉTC )

KARÁCSONY Ábel ( ÉTC )

VERES Máté ( ÉTC )

15

BHSE 2.

(BHSE)

KORONCAI Sámuel ( BHSE )

PLUHÁR László ( BHSE )

SZOMOLAI Áron ( BHSE )

16

Csepel

(Csepel)

BAKOS-NAGY Botond ( Csepel )

FERENCZI Róbert ( Csepel )

HOLBA Zalán ( Csepel )

17

VASAS 2

(Vasas)

ANDOR Zoltán ( Vasas )

DARVAS Ottó ( Vasas )

KAPORNAI Zsigmond István ( Vasas )

SZÁNTÓ Botond ( Vasas )

18

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

BAÁN Zsombor ( PTE-PEAC )

GÁTAI Rómeó Mirkó ( PTE-PEAC )

NYÁRI Koppány Bertold ( PTE-PEAC )

19

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BOLZONI Sebestyén Mario ( Békessy Debrecen )

KOVÁCS Bálint Tamás ( Békessy Debrecen )

NAGY Bálint ( Békessy Debrecen )

20

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

NAGY Zétény Balabán ( Belvárosi Vívó SE )

NÉMETH Bálint Károly ( Belvárosi Vívó SE )

WURM Zalán ( Belvárosi Vívó SE )

21

Csepel 2.

(Csepel)

BARTH Kornél ( Csepel )

CSIRKE Levente ( Csepel )

GYURA Bálint ( Csepel )

22

SZTE-VK

(SZTE-VK)

FERWAGNER Péter Gábor ( SZTE-VK )

JENEI Soma Márton ( SZTE-VK )

LŐWINGER Máté ( SZTE-VK )

SÜLI Ádám ( SZTE-VK )

23

SZVSZSE 2

(SZVSZSE)

DOMJÁN Gergő ( SZVSZSE )

GYARMATI Zalán ( SZVSZSE )

GYARMATI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )