Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Leány Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4025 Dátum: 2018-06-15 Hely: Balatonfüred Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-14

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

MTK

(MTK)

GYULAI Sarolt ( MTK )

NÉBALD Franciska ( MTK )

TAKÁCS Dóra Fruzsina ( MTK )

WIMMER Dorina ( MTK )

2

BHSE

(BHSE)

FRANKÓ Kata ( BHSE )

HAJDU Emma ( BHSE )

ILLÉS Fanni ( BHSE )

LEBOR Hannah ( BHSE )

3

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

KOVÁCS Bianka ( Tapolca Vívóklub )

SIMON Zsófia ( Tapolca Vívóklub )

SULYOK Melani ( Tapolca Vívóklub )

4

VASAS

(Vasas)

FÁBIÁN Kamilla ( Vasas )

FEHÉR Sára ( Vasas )

GYENES Léna ( Vasas )

VARGA Veronika ( Vasas )

5

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

CSOMOR Alexa ( Szolnoki Sportiskola )

MOLNÁR Mira ( Szolnoki Sportiskola )

TÓTH Barbara ( Szolnoki Sportiskola )

DÉKÁNY Viktória ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

PETRI Regina ( AVA )

7

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BABINSZKI Anna ( Békessy Debrecen )

HUSZTI Hanna ( Békessy Debrecen )

KÁLMÁN Zille ( Békessy Debrecen )

SZABÓ Panna Éva ( Békessy Debrecen )

8

TAPOLCA 2.

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Sára ( Tapolca Vívóklub )

KONKOLY Evelin ( Tapolca Vívóklub )

TARSOLY Borbála ( Tapolca Vívóklub )

9

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

PAIK Renáta ( PTE-PEAC )

10

DVE

(DVE)

BALOG Gréta ( DVE )

HERENDI Gréta ( DVE )

NAGY Emma Dorottya ( DVE )

POLÁCSIK Petra ( DVE )

11

BHSE 2.

(BHSE)

GALLI Noella ( BHSE )

JUHÁSZ Eszter ( BHSE )

KLENYÁN Dorka ( BHSE )

KOZSLA Kitti Laura ( BHSE )

12

Interfencing DSC

(Interfencing DSC)

BERÉNYI Rebeka Anna ( Interfencing DSC )

NAGY Eszter ( Interfencing DSC )

PETŐ Boróka ( Interfencing DSC )

SZABÓ Boglárka ( Interfencing DSC )

13

TSC

(TSC)

GÁL Barbara ( TSC )

GARZÓ Liliána ( TSC )

VÍG Gertrúd ( TSC )

14

MTK 2.

(MTK)

CSENDES Luca ( MTK )

KEREKES Regina ( MTK )

SIPOS Panni Mandula ( MTK )

VARGA Imola ( MTK )

15

SZTE-VK

(SZTE-VK)

CSIZMADIA Gréta ( SZTE-VK )

MEGGYES Lili ( SZTE-VK )

NAGY Luca ( SZTE-VK )

16

VASAS 2

(Vasas)

ALMÁSI Szonja ( Vasas )

LANTOS Emma ( Vasas )

MIKLÓS Vera ( Vasas )

TÓTH GY. Luca ( Vasas )

17

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DOMA Boglárka ( PTE-PEAC )

FÜREDI Anna ( PTE-PEAC )

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

MACHLIK Míra ( PTE-PEAC )

18

BVSC

(BVSC)

BORBÉLY Fanni Míra ( BVSC )

KISS Lujza ( BVSC )

MARTON Villő ( BVSC )

STOPP Blanka ( BVSC )

19

ÉTC

(ÉTC)

HAJDU Laura Nóra ( ÉTC )

HORVÁTH Gréta ( ÉTC )

VÍGH Zsuzsanna ( ÉTC )

20

DVE 2.

(DVE)

BOGDÁN Orsolya ( DVE )

FARKAS Lilla ( DVE )

LENGYEL Fanni ( DVE )

21

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

BUCZKÓ Gréta ( Szolnoki Sportiskola )

KONDACS Virág ( Szolnoki Sportiskola )

NAGY Szilvia ( Szolnoki Sportiskola )

( )

( )

( )