Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Fiú Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4036 Dátum: 2018-06-18 Hely: Balatonfüred Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-16

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KISS Attila ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

2

MTK

(MTK)

BARTKÓ Zalán ( MTK )

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

DUNAY Máté ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

3

VASAS

(Vasas)

BAGYULA László ( Vasas )

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

CSIZMAZIA-DARAB István ( Vasas )

HASSAN MALALLA Szultán ( Vasas )

4

BVSC

(BVSC)

FIETJE Flórián ( BVSC )

HUTÁS Barna ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

TOMOJZER Péter ( BVSC )

5

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

FERENCZ Bence ( DVE )

KOLESZÁR Domonkos ( DVE )

VARGA Norbert ( DVE )

6

Kondorosi Vívó SE

(Kondorosi Vívó SE)

PAULIK Tamás ( Kondorosi Vívó SE )

TUSJAK Dominik ( Kondorosi Vívó SE )

TUSKA Tibor ( Kondorosi Vívó SE )

7

BHSE

(BHSE)

GÖMÖRI Levente ( BHSE )

HIRTLING Márton ( BHSE )

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

MAGYAR Máté ( BHSE )

8

FLESS

(Fless)

DEBRECZENI Ákos ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

MÉRŐ Leon ( Fless )

OZSVÁRT Barnabás ( Fless )

9

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Ádám ( Veresegyház )

10

MTK 2.

(MTK)

BENE Zoltán ( MTK )

HUNYOR Dániel ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

PÁCZAI Dávid ( MTK )

11

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

PUSKÁS Péter János ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

SIKER Mihály Róbert ( PTE-PEAC )

12

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JAJECNIK Marcell ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

13

Honvéd Arrabona SE

(Honvéd Arrabona SE)

KEMECSEI Kornél ( Honvéd Arrabona SE )

SCHUNDER Balázs ( Honvéd Arrabona SE )

TÍMÁR Richárd ( Honvéd Arrabona SE )

14

VASAS 2

(Vasas)

BÁNFI Barnabás ( Vasas )

BOROS Ákos Bendegúz ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

15

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

MOLNÁR Dániel ( OMS-Tata )

SASS Ádám László ( OMS-Tata )

16

ÉTC

(ÉTC)

ANDRÁSI Kristóf ( ÉTC )

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( ÉTC )

KARÁCSONY Ábel ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )

17

SZVSZSE 2

(SZVSZSE)

DALLOS Kristóf Vladimir ( SZVSZSE )

KÁLMÁN Levente ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

VIGH Balázs ( SZVSZSE )

18

SZVASE

(Szombathely)

AVAS Levente ( Szombathely )

KECSKÉS Kornél ( Szombathely )

KOVÁCS Ákos ( Szombathely )

SIMON Ábel András ( Szombathely )

19

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

ATARCHVILI Lior ( Belvárosi Vívó SE )

BULFONI Federico Antonio ( Belvárosi Vívó SE )

NÉMETH Bálint Károly ( Belvárosi Vívó SE )

WURM Zalán ( Belvárosi Vívó SE )