Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Leány Párbajtőr Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4037 Dátum: 2018-06-18 Hely: Balatonfüred Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-16

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

CSEH Ida ( Vasas )

GÁLFALVY Réka ( Vasas )

SCHAREK Angéla ( Vasas )

2

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

KOVÁCS Bianka ( Tapolca Vívóklub )

SALAMON Réka ( Tapolca Vívóklub )

SIMON Zsófia ( Tapolca Vívóklub )

SULYOK Melani ( Tapolca Vívóklub )

3

MTK

(MTK)

KOVÁCS Eszter ( MTK )

MISKÓ Dorina ( MTK )

VARGA Bianka ( MTK )

WIMMER Dorina ( MTK )

4

BHSE

(BHSE)

FRANKÓ Kata ( BHSE )

JUHÁSZ Eszter ( BHSE )

KÁROLYI Mirtill ( BHSE )

RÓBERT Júlia ( BHSE )

5

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

HRICZ Lilla ( AVA )

NAGY Anna Nóra ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

6

MTK 2.

(MTK)

BERTA Mira ( MTK )

GYULAI Sarolt ( MTK )

KEREKES Regina ( MTK )

VÖRÖS Virág ( MTK )

7

VASAS 2

(Vasas)

GYENES Léna ( Vasas )

LUKÁCS Laura ( Vasas )

PALOTAI Anna ( Vasas )

SZILVÁGYI Dorottya ( Vasas )

8

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

LÁJER Boglárka ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Vanda ( Balaton Vívóklub )

PÁTRI Maja ( Balaton Vívóklub )

ZÖMBIK Luca ( Balaton Vívóklub )

9

TAPOLCA 2.

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Sára ( Tapolca Vívóklub )

KONKOLY Evelin ( Tapolca Vívóklub )

TARSOLY Borbála ( Tapolca Vívóklub )

10

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BABINSZKI Anna ( Békessy Debrecen )

KÁLMÁN Zille ( Békessy Debrecen )

KOCSIS Evelin ( Békessy Debrecen )

11

TSC

(TSC)

GÁL Barbara ( TSC )

GARZÓ Liliána ( TSC )

TROLL Luca ( TSC )

12

SZVSZSE

(SZVSZSE)

BARBAGALLO Anna ( SZVSZSE )

HALENÁR Petra ( SZVSZSE )

KISS Emma Júlia ( SZVSZSE )

TEHRANI Léna ( SZVSZSE )

13

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

MACHLIK Borbála ( PTE-PEAC )

MAGDA Jázmin Linett ( PTE-PEAC )

14

Csomorkány

(Csomorkány)

GACHÁLYI Gréta ( Csomorkány )

HUSZÁR Sára ( Csomorkány )

MIKLÓS Imola ( Csomorkány )

NYÍRI Hanna ( Csomorkány )

15

DVE

(DVE)

BOGDÁN Orsolya ( DVE )

HERENDI Gréta ( DVE )

LENGYEL Fanni ( DVE )

NAGY Emma Dorottya ( DVE )

16

NKESE

(NKESE)

BÍRÓ Kata Sarolta ( NKESE )

SÖVEGJÁRTÓ Zsófia Anna ( NKESE )

STEINER Zsófia Anna ( NKESE )

17

ÉTC

(ÉTC)

HAJDU Laura Nóra ( ÉTC )

HORVÁTH Gréta ( ÉTC )

KISS Emma ( ÉTC )

VÍGH Zsuzsanna ( ÉTC )

18

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

BONNYAI Tamara ( PTE-PEAC )

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

NÉMETH Zoé ( PTE-PEAC )

19

SZENT LÁSZLÓ

(Szent László)

HORVÁTH Réka ( Szent László )

MAJOR Géda ( Szent László )

VÍGH Boglárka Mária ( Szent László )