Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Serdülő Fiú Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4038 Dátum: 2018-06-20 Hely: Balatonfüred Korosztály: serdülő Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

FRANK Csaba ( BVSC )

HUTÁS Barna ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

BAGYULA László ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

SEMERÉDY Péter ( Vasas )

3

SZ-L BAU Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KISS Attila ( Balaton Vívóklub )

KOVÁCS Alex ( Balaton )

4

MTK

(MTK)

BARTKÓ Zalán ( MTK )

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

DUNAY Máté ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

5

VASAS 2

(Vasas)

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

HASSAN MALALLA Szultán ( Vasas )

KACSKOVICS Nándor ( Vasas )

RÉGELY Domonkos ( Vasas )

6

Kondorosi Vívó SE

(Kondorosi Vívó SE)

BARABÁS László ( Kondorosi Vívó SE )

PAULIK Tamás ( Kondorosi Vívó SE )

TUSJAK Adrián ( Kondorosi Vívó SE )

VAJGEL Pál ( Kondorosi Vívó SE )

7

BHSE

(BHSE)

GÖMÖRI Levente ( BHSE )

MENYHÁRD Levente ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

VÁRKONYI Borisz ( BHSE )

8

FLESS

(Fless)

BUBÁN András ( Fless )

FARKAS Péter ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

MÉRŐ Leon ( Fless )

9

OMS-TATA

(OMS-Tata)

CSABAI Máté ( OMS-Tata )

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

10

SZVASE

(Szombathely)

JANZSÓ Ádám ( Szombathely )

JÁRAI Jeromos ( Szombathely )

KERÉNYI Gábor Manó ( Szombathely )

KOVÁCS Ákos ( Szombathely )

11

MTK 2.

(MTK)

BENE Zoltán ( MTK )

BRENNER Dániel ( MTK )

HUNYOR Dániel ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

12

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

SIKER Mihály Róbert ( PTE-PEAC )

13

Csepel

(Csepel)

GEIER Csaba ( Csepel )

HANGYÁSI Ádám ( Csepel )

KIMPIÁN Ákos ( Csepel )

PILLER Barnabás ( Csepel )

14

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

ÁRVAI Zsombor ( Tapolca Vívóklub )

BICSÉRDI Csongor ( Tapolca Vívóklub )

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

15

FLESS 2.

(Fless)

DEBRECZENI Ákos ( Fless )

HORVÁTH Márton ( Fless )

OZSVÁRT Barnabás ( Fless )

16

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

ATARCHVILI Lior ( Belvárosi Vívó SE )

BULFONI Federico Antonio ( Belvárosi Vívó SE )

ZSIGMOND Dániel ( Belvárosi Vívó SE )

17

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BÚS Bertalan ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Ádám ( Veresegyház )

18

ÉTC

(ÉTC)

ATILLÁS Nándor ( ÉTC )

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( ÉTC )

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )

19

DVE

(DVE)

GÁSPÁR Lehel ( DVE )

KOLESZÁR Domonkos ( DVE )

VARGA Norbert ( DVE )

20

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

FEKETE Levente Tamás ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )