Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 2. - Junior Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 4134 Dátum: 2018-10-07 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-10-04

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BENDE Bence ( Vasas )

KALICZA Mihály ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÉGELY András ( Vasas )

2

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

MECSKÓ Máté ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

3

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

VÖRÖS Győző ( MTK )

4

FLESS

(Fless)

FARKAS Péter ( Fless )

KAMONDY Vincent ( Fless )

MÉRŐ Leon ( Fless )

OZSVÁRT Barnabás ( Fless )

5

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton )

FARKAS Csaba ( Balaton )

FEKETE Ádám ( Balaton )

KOVÁCS Alex ( Balaton )

6

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KATONA Bence ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

7

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

8

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BALOGH Szabolcs ( Békessy Debrecen )

KORMOS Levente ( Békessy Debrecen )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Békessy Debrecen )

VÁNYI Levente ( Békessy Debrecen )

9

BHSE

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

10

BVSC 1

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁLIND Bence ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

11

BVSC 2

(BVSC)

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

12

OMS-TATA

(OMS-Tata)

CSABAI Máté ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

13

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

14

BVSC 3

(BVSC)

BALATON Botond ( BVSC )

FRANK Csaba ( BVSC )

FUCHS Bence ( BVSC )

PEREI Botond ( BVSC )

15

PTE-PEAC 1.

(PTE-PEAC)

BARANYAI Máté ( PTE-PEAC )

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Andor ( PTE-PEAC )

16

ÉTC

(ÉTC)

ILLISZ György ( ÉTC )

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

NÉMETH Dávid ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )