Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadet Férfi Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 4210 Dátum: 2018-11-25 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-11-20

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

GYENES András ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

JOSZKIN Péter ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

3

Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

RAFFAI Kristóf ( Balaton Vívóklub )

4

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KATONA Bence ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

5

BVSC 2

(BVSC)

BALATON Botond ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

LENDVAY Gergely ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

6

BHSE

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

SZILÁGYI Martin György ( BHSE )

VÁRKONYI Borisz ( BHSE )

7

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

8

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

NAGY Balázs ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

9

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KRNÁCS Tamás ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

10

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Alex ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Andor ( PTE-PEAC )

11

OMS-TATA

(OMS-Tata)

CSABAI Máté ( OMS-Tata )

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

12

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

DUNAY Máté ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

13

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA László ( Vasas )

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

RÉGELY Domonkos ( Vasas )

14

BHSE 2.

(BHSE)

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

MAGYAR Máté ( BHSE )

SZILÁRD Zsigmond ( BHSE )

VARGA Benett ( BHSE )

15

SZVASE

(Szombathely)

JANZSÓ Ádám ( Szombathely )

KERÉNYI Gábor Manó ( Szombathely )

KOLLARITS Olivér ( Szombathely )

16

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JAJECNIK Marcell ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

17

SZTE-VK

(SZTE-VK)

KOCZÓ Attila ( SZTE-VK )

NÉMETH Ábel ( SZTE-VK )

RUTAI Nimród ( SZTE-VK )

WODALA János Dániel ( SZTE-VK )

18

FLESS

(Fless)

BÖRCSÖK Koppány ( Fless )

FARKAS Péter ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

OZSVÁRT Barnabás ( Fless )

19

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

NÉMETH Péter ( Békessy Debrecen )

SZÉLL Sámuel Marcell ( Békessy Debrecen )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Békessy Debrecen )

20

SZVSZSE 2

(SZVSZSE)

DALLOS Kristóf Vladimir ( SZVSZSE )

HELMRICH Márton Tamás ( SZVSZSE )

SZALAI ármin ( SZVSZSE )

VIGH Balázs ( SZVSZSE )

21

MTK 2.

(MTK)

BENE Zoltán ( MTK )

FRITSCH László Erik ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

PÁCZAI Dávid ( MTK )

22

ÉTC

(ÉTC)

KARÁCSONY Ábel ( ÉTC )

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

NÉMETH Dávid ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )