Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Férfi Párbajtőr Csapat Magyar Bajnokság

Nyilv.szám: 4312 Dátum: 2018-12-22 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-12-17

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

SOMFAI Péter ( BHSE )

2

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁNSÁGI Barnabás ( BVSC )

KISS Gergő ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

3

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

4

BHSE 2.

(BHSE)

BERTA Dániel ( BHSE )

CHO TAEUN Sándor ( BHSE )

PETERDI András ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

5

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

HIDVÉGI Gergő ( Vasas )

6

OMS-TATA

(OMS-Tata)

ESZTERGÁLYOS Patrik ( OMS-Tata )

HORVÁTH Norbert ( OMS-Tata )

HUDEK Dávid ( OMS-Tata )

KÁTAI Bence ( OMS-Tata )

7

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

HESZ Krisztián ( PTE-PEAC )

HOFFBAUER Márk ( PTE-PEAC )

PLAZZERIANO Gábor ( PTE-PEAC )

8

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

9

BVSC 2

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

DUDÁS Balázs ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

10

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

GÓZON Marcell ( NKESE )

KASZA Róbert ( NKESE )

SAMU Péter ( NKESE )

11

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

MAKRAY Bence ( Békessy Debrecen )

SERRA Bendegúz ( Békessy Debrecen )

SERRA Solt ( Békessy Debrecen )

VÁNYI Levente ( Békessy Debrecen )

12

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

NAGY Balázs ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

13

Balaton

(Balaton)

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

FARKAS Csaba ( Balaton Vívóklub )

RAFFAI Kristóf ( Balaton Vívóklub )

14

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

STUBNYA Márton ( MTK )

SZÉNYI Péter ( MTK )

15

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

BERNÁTH Bálint ( Alba Volán SC )

HARANGOZÓ Bence ( Alba Volán SC )

MÁLITS István ( Alba Volán SC )

SALGA Gergő ( Alba Volán SC )

16

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

GÁBOR Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS László ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TELEK Máté ( Alba Régia Vívó Akadémia )

17

ÉTC

(ÉTC)

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

NAGY Balázs ( Hiperaktív )

NÉMETH Dávid ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )

19

VESC

(VESC)

IMREH László ( VESC )

KOCSÁNY Gergely ( VESC )

SZALAY ID. Károly ( VESC )

TÖLGYESI Ákos Antal ( VESC )

20

MTK 2.

(MTK)

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

id. CSISZÉR Ferenc ( MTK )

KOLB Tamás ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

20

FLESS 2.

(Fless)

BERHENCZ Ákos ( Fless )

FARKAS Péter ( Fless )

RIPKA András ( Fless )

20

OSC

(OSC)

BENYOVSZKY Barnabás ( OSC )

MARCZALI László ( OSC )

SMIDLA Ádám ( VESC )

VADÁSZ Gábor ( OSC )

20

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

ANDRÁS Bence ( KRVSE )

SCHWAIGER Csaba ( KRVSE )

20

KSI SE

(KSI)

SOPONYAI Dávid ( KSI )

VÁRADI Roland ( KSI )

VÍGH Zoltán ( KSI )

20

Bajai Vívó Sportegyesület

(Bajai Vívó SE)

ERDŐS Csaba ( Bajai Vívó SE )

JUHÁSZ Levente ( Bajai Vívó SE )

NÉBL András ( Bajai Vívó SE )