Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Női Párbajtőr Csapat Magyar Bajnokság

Nyilv.szám: 4313 Dátum: 2018-12-22 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2018-12-17

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

OMS-TATA

(OMS-Tata)

BÜKI Lili ( OMS-Tata )

GNÁM Tamara ( TSC )

KOVÁCS Sarolta ( OMS-Tata )

KUN Anna ( OMS-Tata )

2

BVSC

(BVSC)

BORSODY Emma ( BVSC )

RÉVÉSZ Julianna ( BVSC )

SZABÓ Laura ( BVSC )

TURCSÁK Bianka ( BVSC )

3

BHSE

(BHSE)

FÁCZÁNNÉ BUDAI Dorina ( BHSE )

MUHARI Eszter ( BHSE )

SZOMBATH Barbara ( BHSE )

VÁRNAI Vivien ( BHSE )

4

VASAS 2

(Vasas)

CSONKA Valéria ( Vasas )

KARDOS Edina ( Vasas )

NYIKOS Zsófia ( Vasas )

SZENTI-BUKÓCKI Bianka ( Vasas )

5

DVE

(DVE)

EGERSZEGI Alexandra ( DVE )

KIS Evelin ( DVE )

NAGY Kinga ( DVE )

SZABÓ Viktória ( Szombathely )

6

MTK

(MTK)

DR NATTÁN Sarolta ( MTK )

LAMBERT Regina ( MTK )

SIDIROPOLUO Niké ( MTK )

WIMMER Dorina ( MTK )

7

AVA

(AVA)

DÉKÁNY Kinga ( AVA )

KAZÁR Dóra ( AVA )

PETRI Renáta ( AVA )

SZABÓ Réka ( AVA )

8

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

FEDOR Tamara ( Békessy Debrecen )

KÁLMÁN Gyöngyvér ( Békessy Debrecen )

MIHÁLY Kata ( Békessy Debrecen )

PÁRTOS Zsófia ( Békessy Debrecen )

9

VASAS

(Vasas)

CSOKNYAI Lilla ( Vasas )

GÁBOR Ágnes ( Vasas )

LIPTHAY Hanna ( Vasas )

PLEESZ Hanna ( Vasas )

10

BVSC 2

(BVSC)

MAJCHER Emese ( BVSC )

SZONDI Laura ( BVSC )

TÓTH Jázmin ( BVSC )

ZS TÓTH Anna ( BVSC )

11

FLESS

(Fless)

KOLCZONAY Anna ( Fless )

KOLCZONAY Borbála ( Fless )

KOLCZONAY Júlia ( Fless )

SZARVAS Rita ( Fless )

12

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

HAJDU Réka ( PTE-PEAC )

MIKLÓS Fanni Izabel ( PTE-PEAC )

ÖHLMÜLLER Sarolta ( PTE-PEAC )

TOMBORY Liza ( PTE-PEAC )

13

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

LADÁNYI Nelli ( Szolnoki Sportiskola )

NAGY Mira ( Szolnoki Sportiskola )

SZABÓ Edina ( Szolnoki Sportiskola )

14

OSC

(OSC)

ANDRACSIK Emese ( OSC )

GYURKÁN Judit ( OSC )

LENGYEL Lilla ( OSC )

RADICS Zsuzsanna ( OSC )

15

ÉTC

(ÉTC)

BABITS Boglárka ( ÉTC )

KISS Emma ( ÉTC )

PARTICS Katalin ( ÉTC )

16

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

ALEXEJEV Tamara ( Alba Régia Vívó Akadémia )

DEMÉNY Kata ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOLLÁR Kincső ( Alba Régia Vívó Akadémia )

ORMÁNDI Rebeka ( Alba Régia Vívó Akadémia )

17

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DR. VITÁLYOS Eszter ( Belvárosi Vívó SE )

JUHÁSZ Manuéla ( Belvárosi Vívó SE )

MESKÓ Csilla ( Belvárosi Vívó SE )

18

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

GAULAND Zsófia ( Tapolca Vívóklub )

SULYOK Melani ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Kitti ( Tapolca Vívóklub )

18

KRVSE

(KRVSE)

CSŐSZ Zsanett ( KRVSE )

NYÍRI Anna ( KRVSE )

SZABÓ Mercédesz ( KRVSE )

SZIGETI Katalin Veronika ( KRVSE )

18

Bajai Vívó Sportegyesület

(Bajai Vívó SE)

ANTAL Jázmin ( Bajai Vívó SE )

PUSKÁS Viktoria ( Bajai Vívó SE )

WAGNER Anna ( Bajai Vívó SE )