Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Csapat Magyar Bajnokság

Nyilv.szám: 4385 Dátum: 2019-01-27 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-01-21

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

BENDE Bence ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

2

VASAS 2

(Vasas)

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÉGELY András ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

3

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁLIND Bence ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

4

BHSE 2.

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

SZAKMÁRY Nándor ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

5

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

MECSKÓ Máté ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

6

Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

GÁRDOS Tamás ( Balaton Vívóklub )

MAYER Botond ( Balaton Vívóklub )

RAFFAI Kristóf ( Balaton Vívóklub )

7

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

8

BVSC 2

(BVSC)

BALATON Botond ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

PEREI Botond ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

9

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

BURÁS Dávid ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

10

BHSE

(BHSE)

BEBŐK Bálint ( BHSE )

HIRTLING Márton ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

SZILÁGYI Martin György ( BHSE )

11

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BARANYAI Máté ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Alex ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

12

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

13

ÉTC

(ÉTC)

LŐRINCZ Viktor ( ÉTC )

NAGY Balázs ( ÉTC )

NÉMETH Dávid ( ÉTC )

14

DVE

(DVE)

KLINGA Zoltán ( DVE )

NARANJO-ROSALES Hunor ( DVE )

SZATMÁRI Balázs ( DVE )

SZILÁGYI Bulcsú Gyula ( DVE )

15

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BALOGH Szabolcs ( Békessy Debrecen )

KISS Balázs ( Békessy Debrecen )

KORMOS Levente ( Békessy Debrecen )

16

FLESS

(Fless)

BÖRCSÖK Koppány ( Fless )

FARKAS Péter ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

KAMONDY Vincent ( Fless )

17

ÉTC 2.

(ÉTC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( ÉTC )

KARÁCSONY Ábel ( ÉTC )

REGŐNYEI Máté ( ÉTC )

17

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Andor ( PTE-PEAC )

17

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

ANDRÁS Bence ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

VÁLIK Ferenc ( KRVSE )