Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Férfi Tőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4650 Dátum: 2019-04-28 Hely: Hódmezővásárhely Korosztály: gyermek Fegyver: tőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-04-25

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

BARTAL Benedek ( BHSE )

BÓDIS Kristóf ( BHSE )

OROVECZ Gergely ( BHSE )

SCHMÉL László ( BHSE )

2

Törekvés

(Törekvés)

ÁRGYELÁN Bence ( Törekvés )

HORVÁTH ákos ( Törekvés )

SPITZ Lóránt ( Törekvés )

3

SZTE-VK

(SZTE-VK)

HEGYES Dávid ( SZTE-VK )

RÁCZ-BÁNSZKI Vilmos ( SZTE-VK )

ZSÖGÖN Andor ( SZTE-VK )

4

Halásztelki Bike

(Halásztelki BIKE)

BADÁR Krisztián ( Halásztelki BSE )

BÁNYIK Natánael Ruben ( Halásztelki BSE )

GERGELY Zoltán ( Halásztelki BSE )

KIRÁLY Szabolcs ( Halásztelki BSE )

5

Törekvés 2.

(Törekvés)

MOLNÁR ábrahám ( Törekvés )

SZEDLECZKI Bence ( Törekvés )

TYMCSÁK Levente ( Törekvés )

VLADÁR Ádám ( Törekvés )

6

Szent György VE

(Szent György VE)

BÁN Sebestyén ( Szent György VE )

BÓNIS Márk Lotár ( Szent György VE )

RÓNAI Kristóf ( Szent György VE )

7

Szigetszentmiklósi TE

(Szigetszentmiklósi TE)

ASZÓDI Ákos Tibor ( Szigetszentmiklósi TE )

BAJNOK Áron ( Szigetszentmiklósi TE )

BENDA Roland ( Szigetszentmiklósi TE )

KOSZTOLÁNYI Hunor ( Szigetszentmiklósi TE )

8

UTE

(UTE)

BOZSÓ Dávid ( UTE )

MÁTHÉ Martin Zsolt ( UTE )

NÉMETHI Barnabás ( UTE )

BENEDEK Csongor ( ZVE )

MOÓR Sámuel ( ZVE )

SZABÓ Bálint ( ZVE )

10

BHSE 2.

(BHSE)

GRÓSZ Roland Bence ( BHSE )

LACKÓ Máté ( BHSE )

RÓZSA Csanád Balázs ( BHSE )

SZABÓ Ferenc ( BHSE )

11

FTC

(FTC)

BEBESI Kolos Norbert ( FTC )

PIPOLY Zsigmond ( FTC )

SZEMÁN Máté Balázs ( FTC )

TÓTH Márton ( FTC )

12

ZVE 2.

(ZVE)

FARKAS Attila Tibor ( ZVE )

NÉMETH Mihály Lajos ( ZVE )

SZABÓ Bence ( ZVE )

VILÁGHY Szilárd ( ZVE )

13

SZTE-VK 2.

(SZTE-VK)

KEREKES András ( SZTE-VK )

MIKECZ Péter ( SZTE-VK )

SZÖGI-NAGY Tamás ( SZTE-VK )

ZSÖGÖN Zétény ( SZTE-VK )

14

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

NAGY Zétény Balabán ( Belvárosi Vívó SE )

NÉMETH László Mátyás ( Belvárosi Vívó SE )

WURM Zalán ( Belvárosi Vívó SE )

15

Halásztelki Bike 2.

(Halásztelki BIKE)

BIHARI Marcell ( Halásztelki BSE )

ILLYÉS Ádám ( Halásztelki BSE )

LÁSZLÓ Ábel Előd ( Halásztelki BSE )

TÓTH Tamás ( Halásztelki BSE )

16

Csomorkány

(Csomorkány)

DÉKÁNY Botond ( Csomorkány )

FÖLK Balázs Ákos ( Csomorkány )

KAKUJA Tamás ( Csomorkány )

KOMLÓSI Máté János ( Csomorkány )

17

FTC 2.

(FTC)

BÁLINT-VÁRSZEGI Kristóf ( FTC )

DOMIÁN Olivér András ( FTC )

PIPOLY Vilmos ( FTC )

VIRÁG Szabolcs Gábor ( FTC )