Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Fiú Kard Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4839 Dátum: 2019-06-09 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-06-06

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

BERKESZI Dániel ( BVSC )

MIKUSKA Péter ( BVSC )

PAPP Zsadány ( BVSC )

SZALAI Zalán ( BVSC )

2

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

CZÉGÉNY Kornél ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARKAS Mátyás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Bernát ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

SZEREDY Huba ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

3

KVSE

(KVSE)

DROBNI Botond ( KVSE )

LUKÁTS Márk ( KVSE )

MÁRCZIS Márk ( KVSE )

SZŰCS Emánuel ( KVSE )

4

TFSE

(TFSE)

CSOBA Botond ( TFSE )

VAJDA Oszkár ( TFSE )

VERECKEI Ákos ( TFSE )

WIENER Balázs Dávid ( TFSE )

5

VASAS

(Vasas)

FABÓ Ákos ( Vasas )

KOCSIS Márton ( Vasas )

KRICSFALUSSY András ( Vasas )

MONORI Mátyás ( Vasas )

6

GEAC

(GEAC)

CSABA Zsigmond ( GEAC )

KÁNTOR Levente Alexander ( GEAC )

KÜRTÖSI Zsigmond ( GEAC )

MISSURAI Jonatán ( GEAC )

7

NTE 1866

(NTE 1866)

HORVÁTH Bulcsú ( NTE 1866 )

NAGY Zsombor ( NTE 1866 )

TOLNAI TÓTH Zétény ( NTE 1866 )

8

KVSE 2.

(KVSE)

BARÁZ Kornél ( KVSE )

BEDE Richárd ( KVSE )

KEREKES Zalán ( KVSE )

TÓTH-TŰRI Bence ( KVSE )

9

NKESE

(NKESE)

LOVELL Tamás ( NKESE )

MÓDOS Ferenc ( NKESE )

MOLNÁR Máté ( NKESE )

SÖVEGJÁRTÓ Bernát ( NKESE )

10

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

CSATÁRI Attila Máté ( Békessy Debrecen )

CZILL Soma ( Békessy Debrecen )

MEZŐ István Ottó ( Békessy Debrecen )

11

Törökbálinti Gerevich Aladár VE 2

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

KALMÁR Barnabás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

MESS Milán ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

MOCSÁR Mátyás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

SZABÓ Barnabás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

12

NTE 1866. 2.

(NTE 1866)

BANDER László ( NTE 1866 )

BOGDÁN Nimród ( NTE 1866 )

MUSITS Márk ( NTE 1866 )

NÉMETH Medárd ( NTE 1866 )

13

BHSE

(BHSE)

KENDIK Mihály Géza ( BHSE )

TÓTPÁL Zsombor Attila ( BHSE )

VECSENYI-KISS Dániel ( BHSE )

14

UTE

(UTE)

BŐDI Ignác Gedeon ( UTE )

ERDŐKÖZI Zsombor ( UTE )

NYULASI Zsombor Péter ( UTE )

SONJIC Benedek ( UTE )

15

Kárpáti

(Kárpáti)

LIEGNER Nándor ( Kárpáti )

OLTVAI Márton ( Kárpáti )

SIMON Zalán ( Kárpáti )

16

Váci Reménység Egyesület

(Váci Reménység SE)

GENZELMANN Erik ( Váci Reménység SE )

GULYÁS Nimród ( Váci Reménység SE )

KOVÁCS Magor Ábel ( Váci Reménység SE )

MAKRAI Gergő ( Váci Reménység SE )

17

Metropolis

(Metropolis Vívó Club)

FELHŐS Alexander ( Metropolis Vívó Club )

FODOR Bendegúz Kende ( Metropolis Vívó Club )

GRÉGER Levente ( Metropolis Vívó Club )

TAKÁCS Gergely ( Metropolis Vívó Club )

18

BÉKESSY DEBRECEN 2.

(Békessy Debrecen)

ANDER Patrik Ákos ( Békessy Debrecen )

GÖRÖG Benedek ( Békessy Debrecen )

VASAS Ádám ( Békessy Debrecen )

19

Metropolis 2

(Metropolis Vívó Club)

KELLNER-NAGY Ádám ( Metropolis Vívó Club )

MAGYARI Ábel ( Metropolis Vívó Club )

PETHŐ Olivér ( Metropolis Vívó Club )

PISTYUR Balázs Márton ( Metropolis Vívó Club )