Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Leány Kard Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 4840 Dátum: 2019-06-09 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: kard Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-06-09

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

BRUNHES Estelle Marie ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GONDOS Pálma ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

SZABADOS Hanna Klára ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

TAKÁCS Petra Zsuzsanna ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

2

VASAS

(Vasas)

CSONKA Dorottya Emma ( Vasas )

HILLIER Helka ( Vasas )

KARDOS Gréta ( Vasas )

MÉRÉSZ Boglárka ( Vasas )

3

Kárpáti

(Kárpáti)

DOMONKOS Emese ( Kárpáti )

KOVÁCS Borbála ( Kárpáti )

NGUYEN Minh Anh Anna ( Kárpáti )

WIESMEYER Eszter ( Kárpáti )

4

Zsoldos

(Zsoldos)

KIS Abigél ( Zsoldos )

PAPP Zsanett ( Zsoldos )

RÓZSA Anna ( Zsoldos )

V. JANECSKÓ Dorina ( Zsoldos )

5

BVSC

(BVSC)

HEGEDŰS Anna ( BVSC )

HORVÁTH Emma ( BVSC )

SERES KOVÁCS Mira ( BVSC )

SZABÓ Polli ( BVSC )

6

BVSC 2

(BVSC)

BÁNHEGYI Réka ( BVSC )

LÖSCHNIG Júlia ( BVSC )

TÓTH Flóra ( BVSC )

VAJVODA Réka ( BVSC )

7

Interfencing DSC

(Interfencing DSC)

FALUCSKAI Márta ( Interfencing DSC )

HORVÁTH Karolina Dóra ( Interfencing DSC )

KÓNYA Csenge ( Interfencing DSC )

PETŐ Veronika ( Interfencing DSC )

8

KVSE

(KVSE)

FEHÉR Fanni ( KVSE )

KŐMŰVES Ramóna ( KVSE )

SZÉVER Szonja ( KVSE )

SZIVI Dorottya ( KVSE )

9

UTE

(UTE)

NAGY Eszter Dóra ( UTE )

STEINBACHER Julianna ( UTE )

TESZÁRY Valéria ( UTE )

10

Törökbálinti Gerevich Aladár VE 2

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

ANNUS Anna ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

BUCSI Lívia ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GEIGER Katalin ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

HONÉCZY Hanna ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

11

VASAS 2

(Vasas)

BALKAY Anna ( Vasas )

BOLYA Gréta ( Vasas )

KOVÁCS Adél ( Vasas )

TIVADARI Blanka ( Vasas )

12

NTE 1866

(NTE 1866)

BÓNA Hanna ( NTE 1866 )

KISS Dorottya ( NTE 1866 )

MOLNÁR Enikő ( NTE 1866 )

13

BHSE

(BHSE)

CZEGLÉDY Noémi ( BHSE )

RADICS Flóra ( BHSE )

TRENKA Dorottya ( BHSE )

14

Metropolis

(Metropolis Vívó Club)

BARDI Luca Julianna ( Metropolis Vívó Club )

FARKAS Zita ( Metropolis Vívó Club )

LUKÁCS Gréta ( Metropolis Vívó Club )

NIESZ Viktória ( Metropolis Vívó Club )

15

VDDSE

(VDDSE)

ESZENYI Szófia Róza ( VDDSE )

POLGÁR Emma ( VDDSE )

VARGA Lara Rebeka ( VDDSE )