Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici Serdülő Női Pbt Csapat Ob

Nyilv.szám: 4859 Dátum: 2019-06-21 Hely: Keszthely Korosztály: serdülő Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Júlia ( BVSC )

DEMETER Diána ( BVSC )

LEBOR Hannah ( BVSC )

STOPP Blanka ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

FÁBIÁN Kamilla ( Vasas )

GÁLFALVY Réka ( Vasas )

SCHAREK Angéla ( Vasas )

3

MTK

(MTK)

MISKÓ Dorina ( MTK )

NÉBALD Franciska ( MTK )

TAKÁCS Dóra Fruzsina ( MTK )

WIMMER Dorina ( MTK )

4

DVE

(DVE)

BOGDÁN Orsolya ( DVE )

HERENDI Gréta ( DVE )

HORNYIK Mira ( DVE )

NAGY Emma Dorottya ( DVE )

5

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

KISS Emma Júlia ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SALAMON Réka ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TEHRANI Léna ( Alba Régia Vívó Akadémia )

6

BHSE

(BHSE)

ILLÉS Fanni ( BHSE )

KÁROLYI Mirtill ( BHSE )

MIKLÓS Villő ( BHSE )

RÓBERT Júlia ( BHSE )

7

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

DÉKÁNY Viktória ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

STEFKOVICS Linda ( AVA )

8

MTK 2.

(MTK)

KOVÁCS Eszter ( MTK )

MARSCHALL Réka ( MTK )

VARGA Bianka ( MTK )

VÖRÖS Virág ( MTK )

9

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

KOVÁCS Bianka ( Tapolca Vívóklub )

SULYOK Melani ( Tapolca Vívóklub )

TARSOLY Borbála ( Tapolca Vívóklub )

10

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

MACHLIK Borbála ( PTE-PEAC )

11

Csomorkány

(Csomorkány)

GACHÁLYI Gréta ( Csomorkány )

HUSZÁR Sára ( Csomorkány )

NYÍRI Hanna ( Csomorkány )

12

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HÉDER Hanna ( OMS-Tata )

LÓCZI Katalin ( OMS-Tata )

VARGA Emma ( OMS-Tata )

13

Interfencing DSC

(Interfencing DSC)

KÁLMÁN Zille ( Interfencing DSC )

MEDVE Amáta ( Interfencing DSC )

NAGY Eszter ( Interfencing DSC )

PETŐ Boróka ( Interfencing DSC )

14

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

LORCH Nikoletta ( PTE-PEAC )

MACHLIK Míra ( PTE-PEAC )

MAGDA Jázmin Linett ( PTE-PEAC )

15

SZVSZSE

(SZVSZSE)

BARBAGALLO Anna ( SZVSZSE )

NEMES Blanka Rita ( SZVSZSE )

VARGA Flóra Luca ( SZVSZSE )

16

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BABINSZKI Anna ( Békessy Debrecen )

KOCSIS Evelin ( Békessy Debrecen )

VÁSÁRHELYI Éva ( Békessy Debrecen )

17

KRVSE

(KRVSE)

CSŐSZ Zsanett ( KRVSE )

FAZEKAS Anna ( KRVSE )

VÁRDAI Maja ( KRVSE )

18

OSC

(OSC)

DÉR Janka ( OSC )

KÓTAI Mara ( OSC )

POPULÁS Janka ( OSC )