Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 1. - Junior Férfi Párbajtőr Egyéni

Nyilv.szám: 4921 Dátum: 2019-09-21 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-09-19

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 KESZTHELYI Zsombor AVA HUN 2002-12-10
2 SZAKMÁRY Nándor BHSE HUN 2000-01-06
3 HOSSZÚ Dániel BHSE HUN 2000-06-02
3 CSÉRI Soma Tapolca Vívóklub HUN 2000-09-08
5 BARTKÓ Levente MTK HUN 2002-11-26
6 KOVÁCS Gergely Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2003-04-28
7 RÓNA Milán Vasas HUN 2002-03-22
8 SZTANKOVICS György BVSC HUN 2002-10-29
9 HAMILTON-MEIKE Jonathan Vasas HUN 2002-09-04
10 KÓ Benedek BVSC HUN 2003-09-17
11 KEMECSEI Kornél Honvéd Arrabona SE HUN 2004-04-26
12 SZILÁGYI Balázs BHSE 2000-09-26
13 KÓ Ágoston BVSC HUN 2005-02-24
14 KULCSÁR Viktor Vasas HUN 2003-06-04
15 KOLCZONAY Balázs AVA HUN 2001-06-29
16 SCHUMANN Jan Alba Régia Vívó Akadémia AUT 2001-07-05
17 OSMAN-TOUSON Maruan BVSC HUN 2002-03-13
18 KALÓ Ádám Balaton Vívóklub HUN 2004-08-07
19 KAUKER Dominik Tapolca Vívóklub HUN 2002-02-05
20 SZABÓ Bence AVA HUN 2002-09-16
21 HARDI Ádám PTE-PEAC HUN 2002-07-24
22 HORVÁTH Zsombor BVSC HUN 2002-07-29
23 BALATON Botond BVSC HUN 2002-02-15
24 SOMODY Soma MTK HUN 2004-05-22
25 UJVÁRI András BHSE HUN 2001-01-20
26 NÉMETH Zétény Balaton Vívóklub HUN 2004-12-02
27 FEKETE Ádám Balaton Vívóklub HUN 2004-02-17
28 JANJIC Gregor Alba Régia Vívó Akadémia AUT 2003-05-28
29 CSERE Bence Balaton Vívóklub HUN 2000-07-06
32 PLANOJEVIC Jakov Békessy Debrecen SRB 2004-04-26
33 MÁCSKA Ádám BHSE HUN 2000-04-28
34 BÁLIND Bence BVSC HUN 2002-04-19
35 CSABAI Máté Vasas HUN 2003-07-17
36 HÁDER Roland Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2002-03-29
37 PAPANITZ Ákos BHSE HUN 2003-03-15
38 GUTIERREZ-SARABIA Nicholas Vasas HUN 2003-03-25
39 DJUROVIC Milos Békessy Debrecen SRB 2004-06-25
40 LIPTAY Ádám BHSE HUN 2001-07-19
41 CSÉRI Bence Tapolca Vívóklub HUN 2003-03-23
42 NAGY Marcell Vasas HUN 2001-11-18
43 SCHUNDER Balázs Honvéd Arrabona SE HUN 2004-07-07
44 GALÁNTAI Simon András Angels HUN 2001-05-18
45 GYENES András Vasas HUN 2003-06-10
46 MARESCH Kornél Vasas HUN 2002-02-27
47 HUTÁS Barna BVSC HUN 2004-12-26
48 FARKAS Péter OVSE-Jövő Záloga HUN 2003-11-19
50 KISS Balázs Békessy Debrecen HUN 2002-01-07
51 VARGA Benett BHSE HUN 2002-07-19
52 CSUTA András SZVSZSE HUN 2004-09-19
53 RÉGELY Domonkos Vasas HUN 2003-01-29
54 RISTIC Ognjen Békessy Debrecen SRB 2002-02-28
55 JOSZKIN Péter Vasas HUN 2002-02-16
56 FRITSCH László Erik MTK HUN 2002-11-23
57 ILLISZ György Vasas HUN 2002-08-29
58 FARKAS Domos PTE-PEAC HUN 2003-01-08
59 BALOGH Szabolcs Debreceni Sportcentrum HUN 2001-08-30
60 SÁROSDI Soma BVSC HUN 2001-12-15
61 GÖMÖRI Levente BHSE HUN 2004-07-15
62 KATONA Bálint Ferenc Alba Volán SC HUN 2000-06-28
63 MERCZ Ádám Szolnoki Sportiskola HUN 2003-03-04
64 KOVÁCS Dániel Tapolca Vívóklub HUN 2002-08-01
65 BENAVIDES Sebastian MTK HUN 2004-02-08
66 KOVÁCS Kristóf OMS-Tata HUN 2003-02-27
67 DEÁK Szilárd Péter PTE-PEAC HUN 2001-02-19
68 OZSVÁRT Barnabás OVSE-Jövő Záloga HUN 2004-08-02
69 NAGY Balázs Danubius RSC HUN 2001-06-30
70 PAULIK Tamás Kondorosi Vívó SE HUN 2004-12-13
71 KORMOS Levente Debreceni Sportcentrum HUN 2001-05-15
72 MÉRŐ Leon OVSE-Jövő Záloga HUN 2004-04-02
73 JANKY Bendegúz SZVSZSE HUN 2004-08-02
74 NAGY Balázs BHSE HUN 2001-04-26
75 KOSKA-G Bendegúz MTK HUN 2004-11-08
76 HERCZEG Martin Bence OMS-Tata HUN 2004-04-28
77 BÖRCSÖK Koppány OVSE-Jövő Záloga HUN 2005-04-02
78 NÁDI Zsombor SZVSZSE HUN 2004-08-06
79 CSISZÉR Ferenc MTK HUN 2000-11-20
80 BŐHM Csaba Vasas HUN 2000-07-21
81 SZÉLL Sámuel Marcell Békessy Debrecen HUN 2003-02-02
82 GYŐRFI Zsombor Péter Interfencing DSC HUN 2004-03-11
83 KOVÁCS Alex PTE-PEAC HUN 2003-06-22
84 BARTKÓ Zalán MTK HUN 2004-08-02
84 LENKEFI Soma Boldizsár AVA HUN 2004-02-02
86 VÁRKONYI Borisz BVSC HUN 2003-09-30
87 KATONA Bence Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2002-06-05
88 HORVÁTH Márton OVSE-Jövő Záloga HUN 2003-02-18
89 SCHWEIGHARDT Rajmund OMS-Tata HUN 2003-07-01
90 KLEMPA Márk Vasas HUN 2001-07-09
91 HIRTLING Márton BHSE HUN 2004-03-28
92 TOMOJZER Péter BVSC HUN 2004-10-17
93 SZODORAY-PARÁDI Hunor Debreceni Sportcentrum HUN 2004-04-01
94 BURÁS Dávid MTK HUN 2001-04-20
94 KAMONDY Vincent OVSE-Jövő Záloga HUN 2001-10-03
96 KOHAJDA László KRVSE HUN 2004-01-28
97 WALKER Joshua Vasas HUN 2003-10-02
98 KERÉNYI Gábor Manó Szombathely HUN 2004-02-19
99 DEBRECZENI Ákos OVSE-Jövő Záloga HUN 2004-10-10
100 JÓNÁS Barnabás Danubius RSC HUN 2003-09-26
101 FRANK Csaba BVSC HUN 2003-08-10
101 KARÁCSONY Ábel Danubius RSC HUN 2005-12-08
103 HALMI Csongor TSC HUN 2002-04-29
104 KACSKOVICS Nándor Vasas HUN 2003-01-20
105 FATSAR Domonkos BVSC HUN 2003-12-21
106 BARANYAI Máté PTE-PEAC HUN 2000-04-06
107 SIKER Mihály Róbert PTE-PEAC HUN 2004-09-06
109 SULYOK Bálint Villa Complov HUN 2002-03-23
110 PINTÉR Boldizsár Törekvés HUN 2004-11-12
110 NAGY Nándor Veresegyház HUN 2005-03-20
112 KOVÁCS Benedek Tapolca Vívóklub HUN 2002-06-29
112 DRONG Máté OVSE-Jövő Záloga HUN 2001-03-22
114 TÁRKÁNYI Zsombor Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2003-04-04
114 HAZAI Tamás OVSE-Jövő Záloga HUN 2005-05-26
116 CSIZMAZIA-DARAB István Balaton Vívóklub HUN 2004-06-01
117 SINKA Gáspár Veresegyház HUN 2004-04-02
118 SZENTPRÓNAI Dominik Alba Volán SC HUN 2002-10-22
119 LŐRINCZ Viktor Danubius RSC HUN 2003-10-24
120 SZAJKÓ Zalán Szolnoki Sportiskola HUN 2000-06-05
120 ÁDÁM Konrád KRVSE HUN 2003-09-23
122 CSOKNYAY Bertalan Interfencing DSC HUN 2004-01-06
123 HORVÁTH Ádám OVSE-Jövő Záloga HUN 2005-04-02
124 BENE Zoltán MTK HUN 2004-05-07
125 NÉMETH Dávid Danubius RSC HUN 2002-01-11
125 VISKY Zsombor Interfencing DSC HUN 2004-04-21
127 REGŐNYEI Máté Danubius RSC HUN 2004-06-14
128 GAÁL Balázs OVSE-Jövő Záloga HUN 2002-12-07
129 BAKOS Ádám Krisztián SZVSZSE HUN 2002-08-01
130 FAZIO-ZALÁNYI Zoltán Danubius RSC HUN 2004-09-27