Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 1. - Junior Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 4923 Dátum: 2019-09-22 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-09-19

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

MÁCSKA Ádám ( BHSE )

SZAKMÁRY Nándor ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

2

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

3

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Bence ( Tapolca Vívóklub )

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

4

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

5

VASAS

(Vasas)

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

6

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

BURÁS Dávid ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

7

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SCHUMANN Jan ( Alba Régia Vívó Akadémia )

8

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

DRONG Máté ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

KAMONDY Vincent ( OVSE-Jövő Záloga )

OZSVÁRT Barnabás ( OVSE-Jövő Záloga )

9

BHSE 2.

(BHSE)

LIPTAY Ádám ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

SZILÁGYI Balázs ( BHSE )

10

BVSC

(BVSC)

BALATON Botond ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

11

VASAS 2

(Vasas)

CSABAI Máté ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

JOSZKIN Péter ( Vasas )

MARESCH Kornél ( Vasas )

12

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

13

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

KISS Balázs ( Békessy Debrecen )

SZÉLL Sámuel Marcell ( Békessy Debrecen )

14

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Alex ( PTE-PEAC )

15

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

16

ÉRDI VSC

(Érdi VSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

JÓNÁS Barnabás ( Danubius RSC )

NAGY Balázs ( Danubius RSC )

REGŐNYEI Máté ( Danubius RSC )

17

Interfencing DSC

(Interfencing DSC)

CSOKNYAY Bertalan ( Interfencing DSC )

GYŐRFI Zsombor Péter ( Interfencing DSC )

VISKY Zsombor ( Interfencing DSC )

18

MTK 2.

(MTK)

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

BENE Zoltán ( MTK )

FRITSCH László Erik ( MTK )

19

OVSE- Jövő Záloga 2

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )