Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadet Férfi Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 5060 Dátum: 2019-11-03 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-10-31

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

OZSVÁRT Barnabás ( OVSE-Jövő Záloga )

2

MTK

(MTK)

BARTKÓ Zalán ( MTK )

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

BENE Zoltán ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

3

VASAS

(Vasas)

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

CSABAI Máté ( Vasas )

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

4

BVSC

(BVSC)

HUTÁS Barna ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

VÁRKONYI Borisz ( BVSC )

5

Balaton

(Balaton)

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KISS Attila ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

6

BHSE

(BHSE)

GÖMÖRI Levente ( BHSE )

HIRTLING Márton ( BHSE )

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

7

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

8

BHSE 2.

(BHSE)

MAGYAR Máté ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

SZILÁRD Zsigmond ( BHSE )

SZÜCS SZUPER Milán ( BHSE )

9

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

10

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

KOLESZÁR Domonkos ( DVE )

PATAKY Ádám ( DVE )

VARGA Norbert ( DVE )

11

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

KOVÁCS Alex ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

SIKER Mihály Róbert ( PTE-PEAC )

12

VASAS 2

(Vasas)

ALBERT Márk Noel ( Vasas )

BAGYULA László ( Vasas )

KACSKOVICS Nándor ( Vasas )

WALKER Joshua ( Vasas )

13

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

SZABÓ Vilmos ( Veresegyház )

14

Honvéd Arrabona SE

(Honvéd Arrabona SE)

KEMECSEI Kornél ( Honvéd Arrabona SE )

SCHUNDER Balázs ( Honvéd Arrabona SE )

TÍMÁR Richárd ( Honvéd Arrabona SE )

15

MTK 2.

(MTK)

HUNYOR Dániel ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

SZALAI Zalán ( MTK )

TAMÁS Botond László ( MTK )

16

AVA

(AVA)

KRNÁCS Tamás ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

TÓTH Marcell ( AVA )

17

Danubius RSC

(Danubius RSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

JÓNÁS Barnabás ( Danubius RSC )

KARÁCSONY Ábel ( Danubius RSC )

REGŐNYEI Máté ( Danubius RSC )

18

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

JANJIC Gregor ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TÁRKÁNYI Zsombor ( Alba Régia Vívó Akadémia )