Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadet Női Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 5061 Dátum: 2019-11-03 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-10-31

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

FÁBIÁN Kamilla ( Vasas )

GÁLFALVY Réka ( Vasas )

SCHAREK Angéla ( Vasas )

2

MTK

(MTK)

MISKÓ Dorina ( MTK )

NÉBALD Franciska ( MTK )

VARGA Bianka ( MTK )

WIMMER Dorina ( MTK )

3

BHSE

(BHSE)

FRANKÓ Kata ( BHSE )

HAJDU Emma ( BHSE )

ILLÉS Fanni ( BHSE )

MÁTHÉ Csenge Olívia ( BHSE )

4

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Júlia ( BVSC )

BOROS Berta ( BVSC )

DEMETER Diána ( BVSC )

MAJCHER Emese ( BVSC )

5

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

CSOMOR Alexa ( AVA )

HRICZ Lilla ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

6

Interfencing DSC

(Interfencing DSC)

KÁLMÁN Gyöngyvér ( Interfencing DSC )

KÁLMÁN Zille ( Interfencing DSC )

NAGY Eszter ( Interfencing DSC )

SZABÓ Boglárka ( Interfencing DSC )

7

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

8

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BOGNÁR Adél ( OVSE-Jövő Záloga )

KŐHEGYI Anni ( OVSE-Jövő Záloga )

PALÁGYI Luca ( OVSE-Jövő Záloga )

SZARVAS Rita ( OVSE-Jövő Záloga )

9

MTK 2.

(MTK)

KEREKES Regina ( MTK )

KOVÁCS Eszter ( MTK )

MARSCHALL Réka ( MTK )

TAKÁCS Dóra Fruzsina ( MTK )

10

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BABINSZKI Anna ( Debreceni Sportcentrum )

BUDAI Marianna ( Debreceni Sportcentrum )

VARGA Dóra Lívia ( Debreceni Sportcentrum )

11

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

KOVÁCS Bianka ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Fanni ( Tapolca Vívóklub )

SULYOK Melani ( Tapolca Vívóklub )

TARSOLY Borbála ( Tapolca Vívóklub )

12

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

MACHLIK Borbála ( PTE-PEAC )

MAGDA Jázmin Linett ( PTE-PEAC )

MIKLÓS Fanni Izabel ( PTE-PEAC )

NÉMETH Zoé ( PTE-PEAC )

13

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HÉDER Hanna ( OMS-Tata )

LÓCZI Katalin ( OMS-Tata )

VARGA Emma ( OMS-Tata )

14

Danubius RSC

(Danubius RSC)

HAJDU Laura Nóra ( Danubius RSC )

HORVÁTH Gréta ( Danubius RSC )

KISS Emma ( Danubius RSC )

15

Debreceni Sportiskola 2

(Debreceni Sportcentrum)

KISS Gréta Borbála ( Debreceni Sportcentrum )

KOCSIS Evelin ( Debreceni Sportcentrum )

VÁSÁRHELYI Éva ( Debreceni Sportcentrum )