Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 5100 Dátum: 2019-12-01 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-11-28

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

HOSSZÚ Dániel ( BHSE )

MÁCSKA Ádám ( BHSE )

SZAKMÁRY Nándor ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

2

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

3

VASAS

(Vasas)

CSABAI Máté ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

4

BVSC 2

(BVSC)

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

LENDVAY Gergely ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

5

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KATONA Bence ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SCHUMANN Jan ( Alba Régia Vívó Akadémia )

6

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

7

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

CSISZÉR Ferenc ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

SOMODY Soma ( MTK )

8

BVSC

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

9

BHSE 2.

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

SZILÁGYI Balázs ( BHSE )

10

VASAS 2

(Vasas)

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

ILLISZ György ( Vasas )

JOSZKIN Péter ( Vasas )

11

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

MAYER Botond ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

12

MTK 2.

(MTK)

BARTKÓ Zalán ( MTK )

BENAVIDES Sebastian ( MTK )

BENE Zoltán ( MTK )

SZALAI Zalán ( MTK )

13

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

14

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DEÁK Szilárd Péter ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

15

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BÚS Dániel Sándor ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

16

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

17

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

KLINGA Zoltán ( DVE )

NARANJO-ROSALES Hunor ( DVE )

PÁSZTOR Balázs ( DVE )

18

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

19

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

20

OVSE- Jövő Záloga 2

(OVSE-Jövő Záloga)

DEBRECZENI Ákos ( OVSE-Jövő Záloga )

GAÁL Balázs ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

KAMONDY Vincent ( OVSE-Jövő Záloga )

21

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

VÁLIK Ferenc ( KRVSE )

22

OSC

(OSC)

KOVÁCS Nimród ( OSC )

PAP Levente ( OSC )

TOLNAI Sándor Ádám ( OSC )

23

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

KISS Balázs ( Békessy Debrecen )

RISTIC Ognjen ( Békessy Debrecen )

SEHIC Boris ( Békessy Debrecen )

24

OMS-TATA 2.

(OMS-Tata)

CZÉGÉNY Balázs ( OMS-Tata )

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )