Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Férfi Párbajtőr Országos Csapat Bajnokság

Nyilv.szám: 5159 Dátum: 2019-12-22 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-12-13

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

HOSSZU Dániel ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

SOMFAI Péter ( BHSE )

2

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

3

BHSE 2.

(BHSE)

BERTA Dániel ( BHSE )

LUGONES JESUS Andres ( BHSE )

MÁCSKA Ádám ( BHSE )

PETERDI András ( BHSE )

4

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

5

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

6

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

KASZA Róbert ( NKESE )

MAROSI Ádám ( NKESE )

SAMU Péter ( NKESE )

7

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

FARKAS Csaba ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

8

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

BERNÁTH Bálint ( Alba Volán SC )

DEMETER Bence ( Alba Volán SC )

MÁLITS István ( Alba Volán SC )

TAMÁS József ( Alba Volán SC )

9

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

10

BVSC 2

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

11

MTK

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK )

STUBNYA Márton ( MTK )

SZÉNYI Péter ( MTK )

12

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

PÁSZTOR Attila ( DVE )

TARDI Ottó ( DVE )

VERESS Dániel ( DVE )

13

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

PLAZZERIANO Gábor ( PTE-PEAC )

RAB Attila ( PTE-PEAC )

14

ALBA VOLÁN SC 2.

(Alba Volán SC)

BÁRÁNY Péter András ( Alba Volán SC )

CSÁK Milán ( Alba Volán SC )

HARANGOZÓ Bence ( Alba Volán SC )

15

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

16

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

17

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

KAMONDY Vincent ( OVSE-Jövő Záloga )

18

Danubius RSC

(Danubius RSC)

NAGY Balázs ( Danubius RSC )

PARTICS Péter ( Danubius RSC )

REGŐNYEI Máté ( Danubius RSC )

TÓTH Andor ( Danubius RSC )

19

Villa Complov

(Villa Complov)

GÁLFFY Gyula Máté ( Villa Complov )

MAHLER Balázs ( Villa Complov )

SULYOK Bálint ( Villa Complov )

SZOKOL Balázs ( Villa Complov )

20

MAFC

(MAFC)

BALAJTI Péter ( MAFC )

KOVÁCS Richárd ( MAFC )

TORNYOSSY Szabolcs ( MAFC )

TÓTH Marcell ( MAFC )

21

Terézváros

(Terézváros)

BÍRÓ-KAPOSI Péter ( Terézváros )

MÉCS Dávid Endre ( Terézváros )

ROSECKER Péter ( Terézváros )

SEBŐK Attila ( UTE )

22

OSC

(OSC)

BENYOVSZKY Barnabás ( OSC )

MARCZALI László ( OSC )

VADÁSZ Gábor ( OSC )

VERES István ( OSC )

23

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

SCHWAIGER Csaba ( KRVSE )

24

VESC

(VESC)

IMREH László ( VESC )

SZALAY ID. Károly ( VESC )

TÖLGYESI Ákos Antal ( VESC )

25

KRVSE 2.

(KRVSE)

ANDRÁS Bence ( KRVSE )

BODOR Előd ( KRVSE )

REZNICSEK Krisztián ( KRVSE )

26

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

NAGY Balázs ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Nándor ( BHSE )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

27

Ama-Tőr Vívó Klub

(Ama-Tőr Vívó Egylet)

BÖHEIM Gábor ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

BRAN Zoltan ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

DR. NÉMETH Péter László ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

GERGELY Felicián ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

28

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DR. TÓTH VAJNA Gergely ( Belvárosi Vívó SE )

DR. TÓTH VAJNA Zsombor ( Belvárosi Vívó SE )

ILLÉS Henrik János ( Belvárosi Vívó SE )

RÉDLING Péter ( Belvárosi Vívó SE )

29

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

ARANYOS Gergő ( Békessy Debrecen )

RISTIC Ognjen ( Békessy Debrecen )

SZÉLL Sámuel Marcell ( Békessy Debrecen )