Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici Országos Bajnokság - Gyermek Fiú Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 4849 Dátum: 2019-06-17 Hely: Keszthely Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-06-14

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

Balaton

(Balaton)

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

MONOSTORI Barna ( Balaton Vívóklub )

PINTÉR László ( Balaton Vívóklub )

2

FLESS

(Fless)

HORVÁTH Márk ( Fless )

KETLER- VÁRKONYI Róbert ( OVSE-Jövő Záloga )

LÉGRÁDI Bálint ( Fless )

ÖRSI Benedek ( Fless )

3

BHSE

(BHSE)

ANTAL Máté Bálint ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

PLUHÁR László ( BHSE )

SZOMOLAI Áron ( BHSE )

4

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

FEHÉR Zsombor ( Veresegyház )

NEUSPILLER Dávid ( Veresegyház )

SZABÓ Vilmos ( Veresegyház )

5

VASAS

(Vasas)

DARVAS Ottó ( Vasas )

FEHÉR Mátyás ( Vasas )

JOÓB Ágoston ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

6

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

MOLNÁR Ádám ( OMS-Tata )

7

MTK

(MTK)

MARSCHALL Attila ( MTK )

PECSENKA Barnabás Ákos ( MTK )

SOMODY Bonca ( MTK )

TORDAI Milán ( MTK )

8

BVSC

(BVSC)

KÁNVÁSI Emil ( BVSC )

RUBECZ Bálint ( BVSC )

SZÖRFI Domicián ( BVSC )

9

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BICSÉRDI Csongor ( Tapolca Vívóklub )

MAKKOS Bence ( Tapolca Vívóklub )

SÜKETES Miklós Csaba ( Tapolca Vívóklub )

10

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

MAGYAR Mihály ( DVE )

11

SZVASE

(Szombathely)

BOGNÁR Barna ( Szombathely )

KALINCSÁK Balázs ( Szombathely )

KOVÁCS Ákos ( Szombathely )

12

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BÓTOR Zerind ( PTE-PEAC )

GYENIS Máté ( PTE-PEAC )

KOSZTOR-NEMES Boldizsár ( PTE-PEAC )

LIPPAI Máté ( PTE-PEAC )

13

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA Tamás ( Vasas )

RÓZSA Botond ( Vasas )

TAIVAINEN Bence ( Vasas )

14

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

NAGY Bálint ( Békessy Debrecen )

TÓTH Miklós ( Békessy Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( Békessy Debrecen )

15

SZTE-VK

(SZTE-VK)

KECSKEMÉTI Dániel ( SZTE-VK )

SZILÁGYI Benjámin ( SZTE-VK )

ZSÖGÖN Andor ( SZTE-VK )

16

SZVSZSE

(SZVSZSE)

DALLOS Mirkó Benedek ( SZVSZSE )

DOMJÁN Gergő ( SZVSZSE )

MOLNÁR Ákos ( SZVSZSE )

VIRÁNYI-SZABÓ Zsombor ( SZVSZSE )

17

BHSE 2.

(BHSE)

GYURITY Tomislav ( BHSE )

KELEMEN Boldizsár ( BHSE )

SZOMOLAI Szabolcs ( BHSE )

18

OSC

(OSC)

DAUDA László ( OSC )

JÁVORSZKY Alexander ( OSC )

KOVÁCS Nimród ( OSC )

19

BÉKESSY DEBRECEN 2.

(Békessy Debrecen)

BOLZONI Sebestyén Mario ( Békessy Debrecen )

KANDI Bence Zsolt ( Békessy Debrecen )

KOVÁCS Bálint Tamás ( Békessy Debrecen )

20

KRVSE

(KRVSE)

DUBRAVCSIK Bálint András ( KRVSE )

FEKETE Levente Tamás ( KRVSE )

SIPOS Máté ( KRVSE )

TANCSA Marcell ( KRVSE )

21

AvEnGarde

(AvEnGarde VSE)

BÖŐR Mátyás ( AvEnGarde VSE )

TÁNCZOS Áron ( AvEnGarde VSE )

TÓTH Tamás ( AvEnGarde VSE )