Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici Országos Bajnokság - Újonc Fiú Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 4854 Dátum: 2019-06-19 Hely: Keszthely Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2019-06-16

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

FLESS

(Fless)

BÖRCSÖK Koppány ( Fless )

HAZAI Tamás ( Fless )

HORVÁTH Ádám ( Fless )

LÉGRÁDI Bálint ( Fless )

2

BHSE

(BHSE)

MAGYAR Máté ( BHSE )

MARA Sámuel ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

SZILÁRD Zsigmond ( BHSE )

3

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZABÓ Vilmos ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

4

Balaton

(Balaton)

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

MONOSTORI Barna ( Balaton Vívóklub )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

5

BVSC

(BVSC)

KÁNVÁSI Emil ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

RUBECZ Bálint ( BVSC )

XUE Fu ( BVSC )

6

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

CSEKE Balázs ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

PATAKY Ádám ( DVE )

7

VASAS

(Vasas)

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

DARVAS Ottó ( Vasas )

NÁDHÁZY Balázs ( Vasas )

SZÁNTÓ Botond ( Vasas )

8

BHSE 2.

(BHSE)

ANGYAL András ( BHSE )

ANTAL Máté Bálint ( BHSE )

KORONCAI Sámuel ( BHSE )

MARTON Dávid ( BHSE )

9

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

PUSKÁS Péter János ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

10

AVA

(AVA)

APÁTI Bálint ( AVA )

KRNÁCS Tamás ( AVA )

TÓTH Marcell ( AVA )

11

OMS-TATA

(OMS-Tata)

ETTER-DOMOSZLAY Gergely ( OMS-Tata )

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

12

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

CSANÁDY Zsombor ( Szolnoki Sportiskola )

HORVÁTH Szabolcs ( Szolnoki Sportiskola )

POKORNI Olivér ( Szolnoki Sportiskola )

13

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA Tamás ( Vasas )

NÁDHÁZY Gergely ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

WERMESER Csongor György ( Vasas )

14

MTK

(MTK)

DUNAY Máté ( MTK )

SEBESTYÉN Ákos ( MTK )

SEBESTYÉN Balázs Ádám ( MTK )

SOMODY Bonca ( MTK )

15

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BICSÉRDI Csongor ( Tapolca Vívóklub )

MAKKOS Bence ( Tapolca Vívóklub )

SÜKETES Miklós Csaba ( Tapolca Vívóklub )

16

SZVSZSE

(SZVSZSE)

DALLOS Kristóf Vladimir ( SZVSZSE )

DALLOS Mirkó Benedek ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

VIRÁNYI-SZABÓ Zsombor ( SZVSZSE )

17

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

KANDI Bence Zsolt ( Békessy Debrecen )

KISS István Ádám ( Békessy Debrecen )

SZŰCS Edvin ( Békessy Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( Békessy Debrecen )

18

SZTE-VK

(SZTE-VK)

FERWAGNER Péter Gábor ( SZTE-VK )

GYUKICS Gellén ( SZTE-VK )

SÜLI Ádám ( SZTE-VK )