Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 1. - Felnőtt Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 5598 Dátum: 2020-11-01 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2020-10-29

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Botond ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

2

BHSE

(BHSE)

PETERDI András ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

SOMFAI Péter ( BHSE )

3

BVSC

(BVSC)

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

4

BHSE 2.

(BHSE)

DEBNÁR Gergely ( BHSE )

KLIS Krisztián ( BHSE )

LUGONES JESUS Andres ( BHSE )

MÁCSKA Ádám ( BHSE )

5

MTK Budapest

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

SZÉNYI Péter ( MTK Budapest )

6

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

7

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

8

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

HESZ Krisztián ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

9

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

MAHRINGER Josef ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TÁRKÁNYI Zsombor ( Alba Régia Vívó Akadémia )

10

VASAS 2

(Vasas)

CSABAI Máté ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

RÉGELY András ( Vasas )

11

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

DEBRECZENI Ákos ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

12

MAFC

(MAFC)

KOVÁCS Richárd ( MAFC )

NAGY Bence Balázs ( MAFC )

TÓTH Marcell ( MAFC )

13

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

LEHNER Péter ( NKESE )

MAROSI Ádám ( NKESE )

SZÉP Balázs ( NKESE )

14

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KARÁCSONY Ábel ( Danubius RSC )

NAGY Balázs ( Danubius RSC )

PARTICS Péter ( Danubius RSC )

TÓTH Andor ( Danubius RSC )

15

BHSE 3.

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

HOSSZU Dániel ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

SZAKMÁRY Nándor ( BHSE )

16

Danubius RSC 2

(Danubius RSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

NÉMETH Dávid ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

17

Villa Complov

(Villa Complov)

GÁLFFY Gyula Máté ( Villa Complov )

MAHLER Balázs ( Villa Complov )

SZOKOL Balázs ( Villa Complov )

18

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

VÁLIK Ferenc ( KRVSE )

19

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Ádám ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

20

OVSE- Jövő Záloga 2

(OVSE-Jövő Záloga)

BERHENCZ Ákos ( OVSE-Jövő Záloga )

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

KAMONDY Vincent ( OVSE-Jövő Záloga )