Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Férfi Párbajtőr Országos Csapat Bajnokság

Nyilv.szám: 5696 Dátum: 2020-12-20 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2020-12-11

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

BAKOS Bálint ( Vasas )

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

2

BHSE

(BHSE)

BERTA Dániel ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

SOMFAI Péter ( BHSE )

3

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

4

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

MAHRINGER Josef ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TÁRKÁNYI Zsombor ( Alba Régia Vívó Akadémia )

5

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

6

BHSE 2.

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

HOSSZU Dániel ( BHSE )

LUGONES JESUS Andres ( BHSE )

SZILÁGYI Balázs ( BHSE )

7

MTK Budapest

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK Budapest )

KARDOS Bence ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

SZÉNYI Péter ( MTK Budapest )

8

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÉRI Soma ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Dániel ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

9

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MÁCSKA Ádám ( BHSE )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

9

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KÁTAI Bence ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

KOVÁCS Kristóf ( OMS-Tata )

9

BVSC 2

(BVSC)

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

9

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

PÁSZTOR Attila ( DVE )

TARDI Ottó ( DVE )

VERESS Dániel ( DVE )

9

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

BÁLIND Bence ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

9

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

CSÁK Milán ( Alba Volán SC )

DEMETER Bence ( Alba Volán SC )

HARANGOZÓ Bence ( Alba Volán SC )

TAMÁS József ( Alba Volán SC )

9

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SERRA Solt ( Békessy Debrecen )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

9

ALBA VOLÁN SC 2.

(Alba Volán SC)

BÁRÁNY Péter András ( Alba Volán SC )

BERNÁTH Bálint ( Alba Volán SC )

MÁLITS István ( Alba Volán SC )

NÉMEDI Ádám Zoltán ( Alba Volán SC )

17

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

18

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

KOVÁCS Dominik ( NKESE )

MAROSI Ádám ( NKESE )

SAMU Péter ( NKESE )

19

MTK Budapest 2.

(MTK)

BENAVIDES Sebastian ( MTK Budapest )

BENE Zoltán ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

SZALAI Zalán ( MTK Budapest )

20

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BALÁZS Bence ( Veresegyház )

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

21

Danubius RSC

(Danubius RSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

KARÁCSONY Ábel ( Danubius RSC )

NAGY Balázs ( Danubius RSC )

NÉMETH Dávid ( Danubius RSC )

22

Balaton

(Balaton)

CSERE Bence ( Balaton Vívóklub )

CZIRÁKI Bálint ( Balaton Vívóklub )

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

23

OSC

(OSC)

PAP Levente ( OSC )

SMIDLA Ádám ( OSC )

UDVARI Donát ( OSC )

VERES István ( OSC )

24

MAFC

(MAFC)

BALAJTI Péter ( MAFC )

GAJDÁN Viktor ( MAFC )

MÁLICS Marcell ( MAFC )

TÓTH Marcell ( MAFC )

25

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

ANDRÁS Bence ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

VÁLIK Ferenc ( KRVSE )

26

Villa Complov

(Villa Complov)

GÁLFFY Gyula Máté ( Villa Complov )

SULYOK Bálint ( Villa Complov )

SZABÓ Benedek ( Villa Complov )

VÉGH Marcell ( Villa Complov )

27

NKESE 2.

(NKESE)

CSÖKE István ( NKESE )

ROZGONYI Csongor ( NKESE )

SZÉP Balázs ( NKESE )

28

Piliscsaba

(Piliscsabai SE)

CSIKÓS Attila ( Piliscsabai SE )

KÁMÁNY Roland ( Piliscsabai SE )

MACH József ( Piliscsabai SE )

MIKÓ György ( Piliscsabai SE )