Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 5. - Felnőtt Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 5750 Dátum: 2021-02-14 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-02-11

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

BERTA Dániel ( BHSE )

PETERDI András ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

SIKLÓSI Gergely ( BHSE )

2

VASAS

(Vasas)

BUTA Levente ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

3

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

4

BHSE 2.

(BHSE)

HOSSZU Dániel ( BHSE )

LIPTAY Ádám ( BHSE )

LUGONES JESUS Andres ( BHSE )

SZILÁGYI Balázs ( BHSE )

5

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

MAHRINGER Josef ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SCHUMANN Jan ( Alba Régia Vívó Akadémia )

6

MTK Budapest

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

BARTKÓ Levente ( MTK Budapest )

KARDOS Bence ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

7

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

8

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

BÖRCSÖK Koppány ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

9

VASAS 2

(Vasas)

BÁNYAI Botond ( Vasas )

CSABAI Máté ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

10

BVSC 2

(BVSC)

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

11

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

HESZ Krisztián ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

12

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KARÁCSONY Ábel ( Danubius RSC )

NAGY Balázs ( Danubius RSC )

PARTICS Péter ( Danubius RSC )

13

BHSE 3.

(BHSE)

BRUCKMANN Gergő ( BHSE )

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

SZABÓ Illés ( BHSE )

VILLAMAYOR Sergio ( BHSE )

14

NKESE

(NKESE)

DEÁK István ( NKESE )

DUDÁS Balázs ( NKESE )

KISS Mendel ( NKESE )

TURI Gergő ( NKESE )

15

MAFC

(MAFC)

MÁLICS Marcell ( MAFC )

NAGY Bence Balázs ( MAFC )

SZABÓ Bence ( MAFC )

TÓTH Marcell ( MAFC )

16

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

17

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

18

Danubius RSC 2

(Danubius RSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

NÉMETH Dávid ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

19

NKESE 2.

(NKESE)

BUDAHÁZY Bernát ( NKESE )

CSÖKE István ( NKESE )

KOVÁCS Dominik ( NKESE )

VENCZEL Frigyes ( NKESE )

19

OSC

(OSC)

HUMMEL Dávid ( OSC )

RAUSZ István ( OSC )

TOLNAI Sándor Ádám ( OSC )

VERES István ( OSC )