Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 5. - Felnőtt Női Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 5751 Dátum: 2021-02-14 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-02-11

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

VASAS

(Vasas)

CSONKA Valéria ( Vasas )

KARDOS Edina ( Vasas )

SZÁSZ-KOVÁCS Emese ( Vasas )

SZENTI-BUKÓCKI Bianka ( Vasas )

2

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Júlia ( BVSC )

BORSODY Emma ( BVSC )

TÓTH Jázmin ( BVSC )

TURCSÁK Bianka ( BVSC )

3

BHSE

(BHSE)

KÁLMÁN Gyöngyvér ( BHSE )

MUHARI Eszter ( BHSE )

TAKÁCS Emese ( BHSE )

VÁRNAI Vivien ( BHSE )

4

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

BÖDECS Pálma ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KISS Emma ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOLLÁR Kincső ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SALAMON Réka ( Alba Régia Vívó Akadémia )

5

VASAS 2

(Vasas)

FEKETE Bosziljka ( Vasas )

LIPTHAY Hanna ( Vasas )

TÓTHMÁTYÁS Zsófia ( Vasas )

WETZKER Laura ( Vasas )

6

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

MAGDA Jázmin Linett ( PTE-PEAC )

MIKLÓS Fanni Izabel ( PTE-PEAC )

7

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

FEDOR Tamara ( Békessy Debrecen )

MIHÁLY Kata ( Békessy Debrecen )

NAGY Blanka Virág ( Békessy Debrecen )

VARGA Dóra Lívia ( Békessy Debrecen )

8

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

JUHÁSZ Dorottya ( Szolnoki Sportiskola )

KISS Enikő ( Szolnoki Sportiskola )

LADÁNYI Nelli ( Szolnoki Sportiskola )

NAGY Mira ( Szolnoki Sportiskola )

9

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

DÉKÁNY Kinga ( AVA )

GACHÁLYI Gréta ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

10

MTK Budapest

(MTK)

ESZES Noémi ( MTK Budapest )

MISKÓ Dorina ( MTK Budapest )

WIMMER Dorina ( MTK Budapest )

ZALAI Sarolta ( MTK Budapest )

11

BVSC 2

(BVSC)

GULYÁS Michelle ( BVSC )

KISS Panna ( BVSC )

SZABÓ Eszter ( BVSC )

ZS TÓTH Anna ( BVSC )

12

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

SAMU Laura ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Janka ( Veresegyház )

SZŐKE Napsugár ( Veresegyház )

13

NKESE

(NKESE)

BÍRÓ Kata Sarolta ( NKESE )

KIS Ágnes ( NKESE )

SZABÓ Izabella ( NKESE )

TEKULA Mira ( NKESE )

14

Danubius RSC

(Danubius RSC)

CSOMÓS Flóra ( Danubius RSC )

GAJDÁN Zsófia ( Danubius RSC )

HAJDU Laura Nóra ( Danubius RSC )

15

MAFC

(MAFC)

FEJÉR Csilla ( MAFC )

KOVÁCS Anna ( MAFC )

MÉHES Hajna Csilla ( MAFC )

16

OSC

(OSC)

BOROS Anikó ( OSC )

CSERNY Adél Veronika ( OSC )

DR. KÁRMÁN Irén ( OSC )

LENGYEL Lilla ( OSC )

17

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DERIVOLKOVA Viktoriia ( Belvárosi Vívó SE )

DR. VITÁLYOS Eszter ( Belvárosi Vívó SE )

KISS Zsuzsanna ( Belvárosi Vívó SE )