Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadét Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 5820 Dátum: 2021-05-22 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-05-20

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

Balaton

(Balaton)

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

2

BVSC

(BVSC)

GÖMÖRI Levente ( BVSC )

HUTÁS Barna ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

XUE Fu ( BVSC )

3

MTK Budapest

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

SZALAI Zalán ( MTK Budapest )

4

BHSE

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

KERÉNYI Gábor Manó ( BHSE )

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

5

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

DEBRECZENI Ákos ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

LÉGRÁDI Bálint ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

6

MTK Budapest 2.

(MTK)

BENE Zoltán ( MTK Budapest )

DUNAY Máté ( MTK Budapest )

MARSCHALL Attila ( MTK Budapest )

PACSAY Benjámin ( MTK Budapest )

7

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

8

AVA

(AVA)

APÁTI Bálint ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

TÓTH Marcell ( AVA )

9

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

10

VASAS

(Vasas)

BAGYULA László ( Vasas )

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

CSIZMAZIA-DARAB István ( Vasas )

KAPORNAI Zsigmond István ( Vasas )

11

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

GELB Viktor Tamás ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

VARGA-LABÓCZKI Vazul ( Veresegyház )

12

BHSE 2.

(BHSE)

ANTAL Máté Bálint ( BHSE )

MAGYAR Máté ( BHSE )

MARTON Dávid ( BHSE )

VECZEL Zsombor ( BHSE )

13

DVE

(DVE)

CSEKE Balázs ( DVE )

FERENCZ Bence ( DVE )

KOLESZÁR Domonkos ( DVE )

PATAKY Ádám ( DVE )

14

SZVASE

(Szombathely)

AVAS Levente ( Szombathely )

BOGNÁR Barna ( Szombathely )

KOLLARITS Olivér ( Szombathely )

15

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

GYENIS Máté ( PTE-PEAC )

KOVÁCSFI-TILL Áron ( PTE-PEAC )

SIKER Mihály Róbert ( PTE-PEAC )

16

NKESE

(NKESE)

KOVÁCS Dominik ( NKESE )

MOLNÁR Lehel ( NKESE )

PINTÉR Boldizsár ( NKESE )

UNGVÁRI András ( NKESE )

17

Danubius RSC

(Danubius RSC)

FAZIO-ZALÁNYI Zoltán ( Danubius RSC )

GÉRÓ Gergő ( Danubius RSC )

KARÁCSONY Ábel ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

18

KRVSE

(KRVSE)

BODOR Előd ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

RÓZSA Levente ( KRVSE )

TAKÁCS Bence József ( KRVSE )

19

OVSE- Jövő Záloga 2

(OVSE-Jövő Záloga)

HAZAI Tamás ( OVSE-Jövő Záloga )

NADERI Ármin ( OVSE-Jövő Záloga )

ÖRSI Benedek ( OVSE-Jövő Záloga )

VARRÓ Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

20

SZVASE 2.

(Szombathely)

POLGÁR Koppány ( Szombathely )

SZALAI Bernát ( Szombathely )

TANCSICS Gergely ( Szombathely )

21

NKESE 2.

(NKESE)

NEMES Ábel ( NKESE )

OROSZ Dániel ( NKESE )

ZICHÓ Barnabás ( NKESE )

22

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA Tamás ( Vasas )

HANGYÁSI Ádám ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

WERMESER Csongor György ( Vasas )

23

BVSC 2

(BVSC)

KÁNVÁSI Emil ( BVSC )

RUBECZ Bálint ( BVSC )

SZÖRFI Domicián ( BVSC )

TOMOJZER Péter ( BVSC )

24

VVSK

(Veresegyház)

FEHÉR Zsombor ( Veresegyház )

LÁNG Marcell ( Veresegyház )

NEUSPILLER Dávid ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Ádám ( Veresegyház )

25

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

GYŐRFI Zsombor Péter ( Békessy Debrecen )

KISS István Ádám ( Békessy Debrecen )

SZŰCS Edvin ( Békessy Debrecen )

26

BÉKESSY DEBRECEN 2.

(Békessy Debrecen)

KANDI Bence Zsolt ( Békessy Debrecen )

KOVÁCS Bálint Tamás ( Békessy Debrecen )

OSZTER-BARCSAY Dominik ( Békessy Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( Békessy Debrecen )

26

Angels

(Angels)

DÁVID Áron Zoltán ( Angels )

MÉSZÁROS Ipoly ( Angels )

PAPP Zsombor ( Angels )

TÍMÁR Richárd ( Angels )

28

Villa Complov

(Villa Complov)

RÓZSA Richárd ( Villa Complov )

SZABÓ Benedek ( Villa Complov )

VÉGH Marcell ( Villa Complov )

WINKLER Zoltán Bendegúz ( Villa Complov )

29

Bajai Vívó Sportegyesület

(Bajai Vívó SE)

ANTAL Gergő ( Bajai Vívó SE )

BÁN Balázs ( Bajai Vívó SE )

JUHÁSZ Ákos Endre ( Bajai Vívó SE )

KELLNER Csongor ( Bajai Vívó SE )