Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Kadét Női Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 5821 Dátum: 2021-05-22 Hely: Budapest Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-05-20

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

MTK Budapest

(MTK)

MARSCHALL Réka ( MTK Budapest )

MISKÓ Dorina ( MTK Budapest )

NÉBALD Franciska ( MTK Budapest )

WIMMER Dorina ( MTK Budapest )

2

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

FÁBIÁN Kamilla ( Vasas )

GÁLFALVY Réka ( Vasas )

SZILVÁGYI Dorottya ( Vasas )

3

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

GACHÁLYI Gréta ( AVA )

KOVÁCS Emese ( AVA )

OLÁH Lili ( AVA )

4

Balaton

(Balaton)

HOFFMANN Petra ( Balaton Vívóklub )

PÁTRI Maja ( Balaton Vívóklub )

SZALMA Sára ( Balaton Vívóklub )

TARSOLY Borbála ( Balaton Vívóklub )

5

DVE

(DVE)

HERENDI Gréta ( DVE )

HORNYIK Mira ( DVE )

NAGY Emma Dorottya ( DVE )

POLÁCSIK Petra ( DVE )

6

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

KISS Emma ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KISS Emma Júlia ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SALAMON Réka ( Alba Régia Vívó Akadémia )

TEHRANI Léna ( Alba Régia Vívó Akadémia )

7

BHSE

(BHSE)

FRANKÓ Kata ( BHSE )

HAJDU Emma ( BHSE )

ILLÉS Fanni ( BHSE )

KÁLMÁN Zille ( BHSE )

8

MTK Budapest 2.

(MTK)

CSENDES Luca ( MTK Budapest )

GAJZINGER Dóra ( MTK Budapest )

PARLAGI Regina ( MTK Budapest )

SIPOS Panni Mandula ( MTK Budapest )

9

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

HERKE Réka ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

MAGDA Jázmin Linett ( PTE-PEAC )

10

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

FIAR Mitra ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Lotti ( OVSE-Jövő Záloga )

PALÁGYI Luca ( OVSE-Jövő Záloga )

WEITZINGER Sára ( OVSE-Jövő Záloga )

11

VASAS 2

(Vasas)

GYENES Léna ( Vasas )

HAMAR Borbála ( Vasas )

LUKÁCS Laura ( Vasas )

PICCIANO Alisia ( Vasas )

12

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DOMA Boglárka ( PTE-PEAC )

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

LORCH Nikoletta ( PTE-PEAC )

13

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Júlia ( BVSC )

BORBÉLY Fanni Míra ( BVSC )

DEMETER Diána ( BVSC )

STOPP Blanka ( BVSC )

14

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

NAGY Blanka Virág ( Békessy Debrecen )

OLÁH Enikő Júlia ( Békessy Debrecen )

SZABÓ Panna Éva ( Békessy Debrecen )

SZEKERES Blanka ( Békessy Debrecen )

15

BVSC 2

(BVSC)

HUTÁS Olga ( BVSC )

LEHOCZKY Csenge ( BVSC )

PORKOLÁB Evelin ( BVSC )

VARGA Eszter Judit ( BVSC )

16

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BABINSZKI Anna ( Debreceni Sportcentrum )

KOCSIS Evelin ( Debreceni Sportcentrum )

VÁSÁRHELYI Éva ( Debreceni Sportcentrum )

17

BHSE 2.

(BHSE)

ALMÁSI Szonja ( BHSE )

JUHÁSZ Eszter ( BHSE )

KLENYÁN Dorka ( BHSE )

SZILÁRD Anna ( BHSE )

18

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

NAGY Darinka ( Veresegyház )

SAMU Laura ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Janka ( Veresegyház )

19

NKESE

(NKESE)

BÍRÓ Kata Sarolta ( Ludovika SE )

BORKA Dóra ( Ludovika SE )

KOCSMÁR Janka ( Ludovika SE )

TEKULA Mira ( Ludovika SE )

20

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSERÉP Dorina ( Tapolca Vívóklub )

KONCZEK Lina Melodi ( Tapolca Vívóklub )

KONKOLY Evelin ( Tapolca Vívóklub )

21

Bajai Vívó Sportegyesület

(Bajai Vívó SE)

ARADI Anna ( Bajai Vívó SE )

HAJDÚ Nóra ( Bajai Vívó SE )

PUSKÁS Viktoria ( Bajai Vívó SE )

22

KRVSE

(KRVSE)

CSŐSZ Zsanett ( KRVSE )

FAZEKAS Anna ( KRVSE )

RÁCZ Boglárka ( KRVSE )

23

KRVSE 2.

(KRVSE)

DOMJÁN Noémi Dóra ( KRVSE )

MAROZSI Lenke Sára ( KRVSE )

NAGYHEGYESI Luca ( KRVSE )

24

Villa Complov

(Villa Complov)

GÁL Hanna ( Villa Complov )

GASPARIK Viktória ( Villa Complov )

SOÓS Réka ( Villa Complov )