Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 5822 Dátum: 2021-05-23 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-05-20

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

KÓ Ágoston ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

CSABAI Máté ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

NAGY Marcell ( Vasas )

3

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

HÁDER Roland ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KATONA Bence ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KOVÁCS Gergely ( Alba Régia Vívó Akadémia )

SCHUMANN Jan ( Alba Régia Vívó Akadémia )

4

MTK Budapest

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

BARTKÓ Levente ( MTK Budapest )

BENE Zoltán ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

5

AVA

(AVA)

KESZTHELYI Zsombor ( AVA )

KOLCZONAY Balázs ( AVA )

LENKEFI Soma Boldizsár ( AVA )

SZABÓ Bence ( AVA )

6

MTK Budapest 2.

(MTK)

DUNAY Máté ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

MARSCHALL Attila ( MTK Budapest )

SZALAI Zalán ( MTK Budapest )

7

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

DEBRECZENI Ákos ( OVSE-Jövő Záloga )

FARKAS Péter ( OVSE-Jövő Záloga )

HORVÁTH Ádám ( OVSE-Jövő Záloga )

MÉRŐ Leon ( OVSE-Jövő Záloga )

8

VASAS 2

(Vasas)

GUTIERREZ-SARABIA Nicholas ( Vasas )

GYENES András ( Vasas )

JOSZKIN Péter ( Vasas )

RÓNA Milán ( Vasas )

9

BHSE 2.

(BHSE)

HIRTLING Márton ( BHSE )

KERÉNYI Gábor Manó ( BHSE )

KOVÁCS Benedek ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

10

BHSE

(BHSE)

LIPTAY Ádám ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

PAPANITZ Ákos ( BHSE )

UJVÁRI András ( BHSE )

11

BVSC 2

(BVSC)

GÖMÖRI Levente ( BVSC )

HORVÁTH Zsombor ( BVSC )

SÁROSDI Soma ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

12

Balaton

(Balaton)

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

NÉMETH Zétény ( Balaton Vívóklub )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

13

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

14

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SINKA Gáspár ( Veresegyház )

15

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HERCZEG Martin Bence ( OMS-Tata )

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

SCHWEIGHARDT Rajmund ( OMS-Tata )

16

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

FARKAS Domos ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

17

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BICSÉRDI Csongor ( Tapolca Vívóklub )

KAUKER Dominik ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

SÜKETES Miklós Csaba ( Tapolca Vívóklub )

18

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

BALOGH Szabolcs ( Debreceni Sportcentrum )

KORMOS Levente ( Debreceni Sportcentrum )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( Debreceni Sportcentrum )

19

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

BODOR Előd ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

TAKÁCS Bence József ( KRVSE )

20

NKESE

(NKESE)

KOVÁCS Dominik ( NKESE )

MOLNÁR Lehel ( NKESE )

NEMES Ábel ( NKESE )

21

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

GYŐRFI Zsombor Péter ( Békessy Debrecen )

KISS Balázs ( Békessy Debrecen )

SZÉLL Sámuel Marcell ( Békessy Debrecen )