Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Fiú Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 5862 Dátum: 2021-06-21 Hely: Keszthely Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BAGOLY Benedek ( PTE-PEAC )

BERNHARDT Áron ( PTE-PEAC )

NAGY-TÓSZEGI Soma ( PTE-PEAC )

SZENTPÁLI Dániel ( PTE-PEAC )

2

BVSC

(BVSC)

BOBACH Arthur ( BVSC )

MAKAI Benjamin ( BVSC )

SZIJJÁRTÓ Tamás ( BVSC )

VASKEBA Vince ( BVSC )

3

BHSE

(BHSE)

DONKÓ Zádor Áron ( BHSE )

GALLY-KOVÁCS Márton ( BHSE )

KISS Donát Lőrinc ( BHSE )

ZÖLD Zsombor ( BHSE )

4

VASAS

(Vasas)

BATA Máté ( Vasas )

KOCH Lénárd ( Vasas )

MAJSAI Nimród ( Vasas )

5

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

FARKAS Bence ( OVSE-Jövő Záloga )

ÖRSI Boldizsár ( OVSE-Jövő Záloga )

VARRÓ Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

6

VASAS 2

(Vasas)

ARÁNYI Dániel ( Vasas )

TÓTH Koppány Gergely ( Vasas )

VADÓCZ Csanád ( Vasas )

7

Angels

(Angels)

KOZMA Benedek ( Angels )

MOHAI Bálint ( Angels )

TÍMÁR Dániel ( Angels )

8

BHSE 2.

(BHSE)

BÉKEFI László ( BHSE )

INOTAI Botond ( BHSE )

MIRKÓ Zalán ( BHSE )

9

SZENT LÁSZLÓ

(Szent László)

CSERMÁK Gergely ( Szent László )

DEÁK András ( Szent László )

KEMP Balázs ( Szent László )

NAGY Levente ( Szent László )

10

AVA

(AVA)

CSARNAI Roland ( AVA )

KOLLÁR Milán ( AVA )

PETROVSZKI Áron ( AVA )

SZELEZSÁN Martin ( AVA )

11

Balaton

(Balaton)

BODNÁR Dorián ( Balaton Vívóklub )

BORBÉLY Máté ( Balaton Vívóklub )

KUZNYECOV Jároszláv Örs ( Balaton Vívóklub )

LAKATOS-SZAKOS Bálint ( Balaton Vívóklub )

12

AvEnGarde

(AvEnGarde VSE)

EGRI Olivér ( AvEnGarde VSE )

RAVASZ Levente ( AvEnGarde VSE )

VÁSÁRHELYI Patrik ( AvEnGarde VSE )

13

MTK Budapest

(MTK)

HARMATI Péter ( MTK Budapest )

PAPP Dávid Ádám ( MTK Budapest )

SZÁNTÓ Zalán ( MTK Budapest )

14

SZTE Vívó Klub

(SZTE-VK)

BÁLINT Bence ( SZTE-VK )

KESSERŰ-LUKÁCS Péter ( SZTE-VK )

VAN LEEUWEN Lukas ( SZTE-VK )

ZSARNAI Levente Ákos ( SZTE-VK )

15

TFSE

(TFSE)

CSERMÁK Patrik Tamás ( TFSE )

HORSI Bulcsú ( TFSE )

SZABÓ Csanád ( TFSE )

16

Danubius RSC

(Danubius RSC)

ISZAK Dénes ( Danubius RSC )

NOGULA Mór ( Danubius RSC )

PÁSZTOR Patrik ( Danubius RSC )