Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Gyermek Leány Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 5863 Dátum: 2021-06-21 Hely: Keszthely Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

HUTÁS Olga ( BVSC )

JURKOVICS Petra ( BVSC )

LEHOCZKY Csenge ( BVSC )

SZTANKOVICS Kinga ( BVSC )

2

MTK Budapest

(MTK)

GÖMBÖS Szófia Diána ( MTK Budapest )

NÉBALD Melinda Hédi ( MTK Budapest )

VÖLGYI Nóra ( MTK Budapest )

ZLOTA Emma Nóra ( MTK Budapest )

3

VASAS

(Vasas)

LEHOCZKY Zsófia Anna ( Vasas )

PÁLINKÁS Réka Angéla ( Vasas )

RÓNASZÉKI Izabella Sára ( Vasas )

ZALA Boglárka Laura ( Vasas )

4

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FODOR Bianka Réka ( PTE-PEAC )

LIPPAI Diána ( PTE-PEAC )

SÖRÖS Eszter ( PTE-PEAC )

VARGA Judit ( PTE-PEAC )

5

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

KOVÁCS Petra ( Szolnoki Sportiskola )

LENGYEL Luca ( Szolnoki Sportiskola )

PÁPAI Barbara ( Szolnoki Sportiskola )

TAKÓ Regina ( Szolnoki Sportiskola )

6

BHSE

(BHSE)

LENGYEL Nóra ( BHSE )

NAGY Annabella ( BHSE )

PÉCSI Luca ( BHSE )

7

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

BOROS Aisa Lilien ( Veresegyház )

KRISTON Emma ( Veresegyház )

NAGY Darinka ( Veresegyház )

SCHAFER Alma ( Veresegyház )

8

MTK Budapest 2.

(MTK)

DURÁNSZKAI Lilla ( MTK Budapest )

KRÁL Gabriella ( MTK Budapest )

MOSOLYGÓ Sára ( MTK Budapest )

SZÁSZ-RÉFI Hanna ( MTK Budapest )

9

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

HORVÁTH Lotti ( OVSE-Jövő Záloga )

PONGRÁCZ Kitti ( OVSE-Jövő Záloga )

VIRÁNYI Dóra ( OVSE-Jövő Záloga )

10

AVA

(AVA)

BÁLINT Réka ( AVA )

JUHÁSZ Hanna Réka ( AVA )

PATAKI Anna ( AVA )

11

VASAS 2

(Vasas)

BÁGYI Emese ( Vasas )

HAJDU Veronika ( Vasas )

HURSÁN Luca Margaréta ( Vasas )

MAMUZSICH Mara Krisztina ( Vasas )

12

Balaton

(Balaton)

HOFFMANN Petra ( Balaton Vívóklub )

NAGY Jázmin Kincső ( Balaton Vívóklub )

REDECKI Kinga ( Balaton Vívóklub )

13

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BOLLA Sára ( Tapolca Vívóklub )

HEGYI Dorka ( Tapolca Vívóklub )

KONCZEK Lina Melodi ( Tapolca Vívóklub )

14

Danubius RSC

(Danubius RSC)

BAKONYI Orsolya ( Danubius RSC )

KULCSÁR Nelli ( Danubius RSC )

NYÍRI Réka Fanni ( Danubius RSC )

WERNER Márton ( Vasas )

15

VVSK

(Veresegyház)

KOVÁCS Réka ( Veresegyház )

RABÓCZKI Tekla ( Veresegyház )

SZALKAI Kinga ( Veresegyház )

VOREL Kamilla ( Veresegyház )

16

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

FARAGÓ Tamara ( PTE-PEAC )

NYÁRI Boróka Johanna ( PTE-PEAC )

PAPP Nikolett ( PTE-PEAC )