Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Női Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 5866 Dátum: 2021-06-23 Hely: Keszthely Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

HUTÁS Olga ( BVSC )

PORKOLÁB Evelin ( BVSC )

SZTANKOVICS Kinga ( BVSC )

VARGA Eszter Judit ( BVSC )

2

VASAS

(Vasas)

KALMÁR Csenge ( Vasas )

MUTSY Franciska Paula ( Vasas )

RÓNASZÉKI Izabella Sára ( Vasas )

VÉCSEY Katalin ( Vasas )

3

BHSE

(BHSE)

KOVÁCS Johanna ( BHSE )

NAGY Annabella ( BHSE )

SZILÁRD Anna ( BHSE )

TEREBESSY Kinga ( BHSE )

4

BVSC 2

(BVSC)

LEHOCZKY Csenge ( BVSC )

SIPOS Noémi ( BVSC )

UNYATINSZKI Lilien ( BVSC )

5

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

BARCSIK Csenge ( Szolnoki Sportiskola )

GAJDOS Abigél ( Szolnoki Sportiskola )

LENGYEL Luca ( Szolnoki Sportiskola )

MAYER Blanka ( Szolnoki Sportiskola )

6

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

KOVÁCS Enikő ( Veresegyház )

KRISTON Emma ( Veresegyház )

NAGY Darinka ( Veresegyház )

SCHAFER Alma ( Veresegyház )

7

MTK Budapest

(MTK)

GÖMBÖS Szófia Diána ( MTK Budapest )

NÉBALD Melinda Hédi ( MTK Budapest )

RÓZSÁS Júlia ( MTK Budapest )

VÖLGYI Nóra ( MTK Budapest )

8

MTK Budapest 2.

(MTK)

DURÁNSZKAI Lilla ( MTK Budapest )

MOSOLYGÓ Sára ( MTK Budapest )

PAPP-SZILÁGYI Luca ( MTK Budapest )

SCHMIDT Karolina ( MTK Budapest )

9

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BOLLA Sára ( Tapolca Vívóklub )

CSERÉP Dorina ( Tapolca Vívóklub )

HEGYI Dorka ( Tapolca Vívóklub )

KONCZEK Lina Melodi ( Tapolca Vívóklub )

10

OMS-TATA

(OMS-Tata)

CSORBA Izabella Katalin ( OMS-Tata )

FŰRÉSZ Viktória Anna ( OMS-Tata )

HORVÁTH Csenge Napsugár ( OMS-Tata )

MOLNÁR Eszter ( OMS-Tata )

11

Danubius RSC

(Danubius RSC)

CSÓK Kincső ( Danubius RSC )

KULCSÁR Nelli ( Danubius RSC )

POLGÁR Zselyke Luca ( Danubius RSC )

12

SZVSZSE

(SZVSZSE)

GARAMVÖLGYI Grácia Míra ( SZVSZSE )

NÁDI Viktóra ( SZVSZSE )

TÖRÖK Flóra ( SZVSZSE )

VARGA Flóra Luca ( SZVSZSE )

13

VASAS 2

(Vasas)

GYÖNYÖRŰ Anna ( Vasas )

KÉKESI Zselyke ( Vasas )

PÁLINKÁS Réka Angéla ( Vasas )

ZALA Boglárka Laura ( Vasas )

14

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

OLÁH Enikő Júlia ( Békessy Debrecen )

SZABÓ Emma ( Békessy Debrecen )

SZEKERES Abigél ( Békessy Debrecen )

15

VVSK

(Veresegyház)

BOROS Aisa Lilien ( Veresegyház )

CSERI Dalma Emese ( Veresegyház )

CSERI Imola Eszter ( Veresegyház )