Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Serdülő Férfi Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 5870 Dátum: 2021-06-25 Hely: Keszthely Korosztály: serdülő Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-06-18

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

ANTAL Máté Bálint ( BHSE )

KELEMEN Boldizsár ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

PLUHÁR László ( BHSE )

2

MTK Budapest

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

MARSCHALL Attila ( MTK Budapest )

PECSENKA Barnabás Ákos ( MTK Budapest )

SOMODY Bonca ( MTK Budapest )

3

BVSC

(BVSC)

CSÁSZÁR Zoltán ( BVSC )

KÁNVÁSI Emil ( BVSC )

RUBECZ Bálint ( BVSC )

SZÖRFI Domicián ( BVSC )

4

Balaton

(Balaton)

BORBÉLY Máté ( Balaton Vívóklub )

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

MONOSTORI Barna ( Balaton Vívóklub )

PINTÉR László ( Balaton Vívóklub )

5

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

HORVÁTH Márk ( OVSE-Jövő Záloga )

LÉGRÁDI Bálint ( OVSE-Jövő Záloga )

ÖRSI Benedek ( OVSE-Jövő Záloga )

VÉGH Péter József ( OVSE-Jövő Záloga )

6

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

GYENIS Máté ( PTE-PEAC )

KOSZTOR-NEMES Boldizsár ( PTE-PEAC )

KOVÁCSFI-TILL Áron ( PTE-PEAC )

LIPPAI Máté ( PTE-PEAC )

7

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HORVÁTH Levente Zétény ( OMS-Tata )

KERESZTES Ádám ( OMS-Tata )

MOLNÁR Ádám ( OMS-Tata )

8

VASAS

(Vasas)

BÁCS Zerind Bertalan ( Vasas )

GÁLIK Balázs ( Vasas )

JOÓB Ágoston ( Vasas )

KAPORNAI Zsigmond István ( Vasas )

9

VASAS 2

(Vasas)

BAGYULA Tamás ( Vasas )

RÓNA Borisz ( Vasas )

TAIVAINEN Bence ( Vasas )

10

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

JAKAB Gergely ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

MAGYAR Mihály ( DVE )

11

BHSE 2.

(BHSE)

PARÁDI Péter ( BHSE )

SZOMOLAI Áron ( BHSE )

SZOMOLAI Szabolcs ( BHSE )

TAR Vilmos ( BHSE )

12

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BOLZONI Sebestyén Mario ( Békessy Debrecen )

KOVÁCS Bálint Tamás ( Békessy Debrecen )

MEZŐ István Ottó ( Békessy Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( Békessy Debrecen )

13

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

FEHÉR Zsombor ( Veresegyház )

LÁNG Marcell ( Veresegyház )

NEUSPILLER Dávid ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Bence ( Veresegyház )

14

NKESE

(NKESE)

MOLNÁR Lehel ( NKESE )

NÁDORI Gáspár ( NKESE )

OROSZ Dániel ( NKESE )

SÁNTA Márton ( NKESE )

15

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KISS Bálint ( Danubius RSC )

KISS Marcell ( Danubius RSC )

MÓCSA Martin ( Danubius RSC )

16

Villa Complov

(Villa Complov)

CZÉDER Bálint ( Villa Complov )

RÓZSA Richárd ( Villa Complov )

SZABÓ Benedek ( Villa Complov )

VÉGH Marcell ( Villa Complov )

17

OVSE- Jövő Záloga 2

(OVSE-Jövő Záloga)

FARKAS Bence ( OVSE-Jövő Záloga )

KETLER- VÁRKONYI Róbert ( OVSE-Jövő Záloga )

ÖRSI Boldizsár ( OVSE-Jövő Záloga )

VARRÓ Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

18

Balaton 2.

(Balaton)

JÓZSA Gergely ( Balaton Vívóklub )

KUZNYECOV Jároszláv Örs ( Balaton Vívóklub )

LAKATOS-SZAKOS Bálint ( Balaton Vívóklub )

19

KRVSE

(KRVSE)

FEKETE Levente Tamás ( KRVSE )

KISS Máté ( KRVSE )

MEGYERI Bálint ( KRVSE )