Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Női Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 6065 Dátum: 2021-12-19 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2021-12-10

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

MTK Budapest

(MTK)

MISKÓ Dorina ( MTK Budapest )

NÉBALD Franciska ( MTK Budapest )

SIMON Sarolta ( MTK Budapest )

WIMMER Dorina ( MTK Budapest )

2

OMS-TATA

(OMS-Tata)

BÜKI Lili ( OMS-Tata )

GNÁM Tamara ( TSC )

HÉDER Hanna ( TOM-FERR Tata )

KUN Anna ( TOM-FERR Tata )

3

AVA

(AVA)

DÉKÁNY Kinga ( AVA )

GACHÁLYI Gréta ( AVA )

KOVÁCS Emese ( AVA )

SZABÓ Réka ( AVA )

4

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

KARDOS Edina ( Vasas )

LIPTHAY Hanna ( Vasas )

5

BHSE

(BHSE)

KÁLMÁN Gyöngyvér ( BHSE )

MUHARI Eszter ( BHSE )

TÓTH Jázmin ( BHSE )

VÁRNAI Vivien ( BHSE )

6

BVSC

(BVSC)

BORSODY Emma ( BVSC )

GULYÁS Michelle ( BVSC )

NAGY Kinga ( DVE )

TURCSÁK Bianka ( BVSC )

7

VASAS 2

(Vasas)

CSONKA Valéria ( Vasas )

FÁBIÁN Kamilla ( Vasas )

GÁLFALVY Réka ( Vasas )

TÓTHMÁTYÁS Zsófia ( Vasas )

8

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

LUDMAN-MIHÁLY Kata Dr. ( Békessy Debrecen )

NAGY Blanka Virág ( DSI Debrecen )

SZABÓ Panna Éva ( DSI Debrecen )

VARGA Dóra Lívia ( Debreceni Sportcentrum )

9

Honvéd Szondi SE

(Honvéd Szondi György SE)

BÖDECS Pálma ( Honvéd Szondi György SE )

KISS Emma ( Honvéd Szondi György SE )

SALAMON Réka ( Honvéd Szondi György SE )

TEHRANI Léna ( Honvéd Szondi György SE )

10

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Boglárka ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

MIKLÓS Fanni Izabel ( PTE-PEAC )

11

Danubius RSC

(Danubius RSC)

CSILLIK Orsolya ( Danubius RSC )

CSOMÓS Flóra ( Danubius RSC )

HAJDU Laura Nóra ( Danubius RSC )

RÉTI Kamilla ( Danubius RSC )

12

FTC

(FTC)

KŐHEGYI Anni ( FTC )

PALÁGYI Luca ( FTC )

SZARVAS Rita ( FTC )

WEITZINGER Sára ( FTC )

13

OSC

(OSC)

LENGYEL Lilla ( OSC )

PÓS Bernadett ( OSC )

RADICS Zsuzsanna ( OSC )

14

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

SAMU Laura ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Janka ( Veresegyház )

SZŐKE Napsugár ( Veresegyház )

TÓTH Dorka Sára ( BVSC )

15

OSC 2.

(OSC)

ARNOLD Mónika ( OSC )

DR. KÁRMÁN Irén ( OSC )

EGYÜD Réka ( OSC )

16

MAFC

(MAFC)

GERGELY Luca ( MAFC )

MÉHES Hajna Csilla ( MAFC )

SZABÓ Edina ( MAFC )

17

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DERIVOLKOVA Viktoriia ( Belvárosi Vívó SE )

DR. VITÁLYOS Eszter ( Belvárosi Vívó SE )

KISS Alexandra Éva ( Belvárosi Vívó SE )

18

Ludovika

(Ludovika SE)

BOKOR Mira ( Ludovika SE )

BORKA Dóra ( Ludovika SE )

KIS Ágnes ( Ludovika SE )

TEKULA Mira ( Ludovika SE )