Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Bajnokság - Junior Férfi Kard Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 6185 Dátum: 2022-02-13 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-02-10

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC

(BVSC)

ONDRIK Konrád ( BVSC )

PAPP Zsadány ( BVSC )

PETRUCZ Mirkó ( BVSC )

TÓTH Patrik ( BVSC )

2

BHSE

(BHSE)

ENGELBRECHT Patrik ( BHSE )

FEKETE-KOVÁCS Máté ( BHSE )

HORVÁTH Gergő ( BHSE )

PINTÉR Levente ( BHSE )

3

KVSE

(KVSE)

BAAKEN Solt ( KVSE )

CHUNG Hei Chow ( KVSE )

PÉCH Kornél ( KVSE )

SZABÓ Márton ( KVSE )

4

VASAS

(Vasas)

BÍRÓ Hugó ( Vasas )

HEGYI Barnabás Péter ( Vasas )

MIKES Mátyás ( Vasas )

VIGH Benedek ( Vasas )

5

TFSE

(TFSE)

HANZÉLY Zsombor ( TFSE )

KATUS Donát ( TFSE )

TÓTH Bertalan ( TFSE )

VAJDA Oszkár ( TFSE )

6

VASAS 2

(Vasas)

BÍRÓ Huba ( Vasas )

DALLOS Benedek ( Vasas )

HERKÓ Domonkos ( Vasas )

KIS-TAMÁS Bence ( Vasas )

7

Debreceni EAC

(Debreceni EAC)

BÁNYAY Endre Marcell ( Debreceni EAC )

CZEGLÉDI István ( Debreceni EAC )

K SZABÓ Mátyás ( Debreceni EAC )

SÁPI Vince ( Debreceni EAC )

8

BVSC 2

(BVSC)

AVARKESZI Dániel ( BVSC )

GODÓ Frigyes András ( BVSC )

KOMLÓ Márton ( BVSC )

LUO Han ( BVSC )

9

MATE-GEAC

(GEAC)

KARÁCSONY Márton ( MATE-GEAC )

LENDVAI Dániel ( MATE-GEAC )

MÁNYA Balázs ( MATE-GEAC )

10

TFSE 2.

(TFSE)

CSERHALMI Bálint ( TFSE )

CSOBA Botond ( TFSE )

KOCSIS Márton ( TFSE )

SZÁVÓ Tamás ( TFSE )

11

KVSE 2.

(KVSE)

DROBNI Botond ( KVSE )

TFIRST Balázs ( KVSE )

TUBICS Milán ( KVSE )

12

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

CZÉGÉNY Kornél ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARKAS Mátyás ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Bernát ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GÁBOR Gergely ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

13

Nyíregyházi Sportcentrum

(Nyíregyházi Sportcentrum)

SZÁNTÓ Dávid ( Nyíregyházi Sportcentrum )

VARGA Csanád ( Nyíregyházi Sportcentrum )

VARGA Zalán ( Nyíregyházi Sportcentrum )

14

NTE 1866

(NTE 1866)

KISS Gergely ( NTE 1866 )

TOLNAI TÓTH Zétény ( NTE 1866 )

TÓTH REGŐS Bence ( NTE 1866 )

15

UTE

(UTE)

KAISER Móric Tamás ( UTE )

KATONA Soma Bendegúz ( UTE )

MAJZIK Márton Levente ( UTE )

VIGH Botond ( UTE )