Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Csapatbajnokság - Gyermek Fiú Kard

Nyilv.szám: 6390 Dátum: 2022-05-08 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-05-05

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

BÓDAY Domonkos ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Lóránt ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GYÖRKE Márton ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

MOLNÁR Milán Benő ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

2

MATE-GEAC

(GEAC)

CIRKOS Sebestyén ( MATE-GEAC )

KOSZTA-AJVÁSZ Imre ( MATE-GEAC )

RÉVÉSZ Bence Tamás ( MATE-GEAC )

3

BVSC

(BVSC)

ALMÁSSI Marcell ( BVSC )

FÜLÖP Zsombor ( BVSC )

GODÓ Vilmos Ágost ( BVSC )

RADÁCSI Patrik ( BVSC )

4

KVSE

(KVSE)

BÁNHÁZI Bulcsú ( KVSE )

DVORÁK Dávid ( KVSE )

GYŐRÖSI Márk ( KVSE )

LONTAY András ( KVSE )

5

VASAS

(Vasas)

HORVÁTH Hunor ( Vasas )

MÁTTYUS Barnabás ( Vasas )

OLÁH-GROSZ Dániel ( Vasas )

VINCZE Márton Attila ( Vasas )

6

Metropolis

(Metropolis Vívó Club)

FODOR Bendegúz Kende ( Metropolis Vívó Club )

KELLNER-NAGY Ádám ( Metropolis Vívó Club )

PETHŐ Olivér ( Metropolis Vívó Club )

PISTYUR Balázs Márton ( Metropolis Vívó Club )

7

KVSE 2.

(KVSE)

ARADSZKI Olivér Lázár ( KVSE )

KAZSIMÉR Bálint László ( KVSE )

LABANCZ PHURIPHAT Benedek ( KVSE )

PINCZÉS Benedek ( KVSE )

8

MTK Budapest

(MTK)

GLASZNOV Ádám ( MTK Budapest )

KISBÁN Lukács Péter ( MTK Budapest )

KOLTHAY-KAUZLER Norbert ( MTK Budapest )

PROSITS Dénes ( MTK Budapest )

9

Városi Sportegyesület Dunakeszi

(Városi Sportegyesület Dunakeszi)

CSIFFÁRY Vazul Kund ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

CSIKI Benedek ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

NÉVERI Bence ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

TÓTH Zsombor ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

10

NTE 1866

(NTE 1866)

CSALLÓ Zoltán ( NTE 1866 )

LÉGÁR Milán ( NTE 1866 )

MAKOVICZKY Mátyás ( NTE 1866 )

ZADRAVECZ Áron ( NTE 1866 )

11

ZSPOVE

(Zsoldos)

KOVÁCS Kristóf ( Zsoldos )

NAGY Zétény Árpád ( Zsoldos )

TÓTH Ádám ( Zsoldos )

12

UTE

(UTE)

BALOGH Benedek ( UTE )

BRANDHUBER Ádám ( UTE )

JUHÁSZ Tamás ( UTE )

SZIKLAI Ádám Balázs ( UTE )