Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Bajnokság - Gyermek Leány Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 6473 Dátum: 2022-06-16 Hely: Balatonfüred Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-06-10

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

FARKAS Emma ( BHSE )

KARNER Bíborka ( BHSE )

LENGYEL Nóra ( BHSE )

PÉCSI Luca ( BHSE )

2

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

HORVÁTH Lotti ( OVSE-Jövő Záloga )

LÉGRÁDI Dóra ( OVSE-Jövő Záloga )

MARKÓ Dóra ( OVSE-Jövő Záloga )

NAGY-TÓTH Dalma ( OVSE-Jövő Záloga )

3

MTK Budapest

(MTK)

NÉBALD Melinda Hédi ( MTK Budapest )

PAPP-SZILÁGYI Luca ( MTK Budapest )

TÍMÁR Júlia ( MTK Budapest )

TÓTH Alíz ( MTK Budapest )

4

VASAS

(Vasas)

BOGÁR Lenke ( Vasas )

HAJDU Veronika ( Vasas )

MAMUZSICH Mara Krisztina ( Vasas )

PÁLINKÁS Réka Angéla ( Vasas )

5

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARAGÓ Tamara ( PTE-PEAC )

PAPP Nikolett ( PTE-PEAC )

VARGA Judit ( PTE-PEAC )

6

BVSC

(BVSC)

BÖRCSÖK Léla ( BVSC )

SZÉKELY Kamilla ( BVSC )

TAKÁCS Laura ( BVSC )

TAKÁCS Panna ( BVSC )

7

AVA

(AVA)

JUHÁSZ Hanna Réka ( AVA )

PATAKI Anna ( AVA )

SOMOGYI Alíz ( AVA )

8

VASAS 2

(Vasas)

BEDŐ Luca ( Vasas )

DUDÁS Flóra ( Vasas )

HARMATHY Lotti ( Vasas )

SZENTES Dalma ( Vasas )

9

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

AL-HAMATI Jázmin ( Békessy Debrecen )

MEZŐ Eliza Blanka ( Békessy Debrecen )

SÁRVÁRI Rita ( Békessy Debrecen )

10

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

BAGOLY Adél ( PTE-PEAC )

MEGYERI Alíz Dorka ( PTE-PEAC )

SÖRÖS Eszter ( PTE-PEAC )

11

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

KOROM-VELLÁS Helka ( Veresegyház )

KOVÁCS Réka ( Veresegyház )

RABÓCZKI Tekla ( Veresegyház )

12

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BOLLA Sára ( Tapolca Vívóklub )

HEGYI Dorka ( Tapolca Vívóklub )

VÁRNAGY Olívia ( Tapolca Vívóklub )

13

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

AMBRUS Boglárka ( Belvárosi Vívó SE )

KOZÁRI Anna ( Belvárosi Vívó SE )

NAGY Emília ( Belvárosi Vívó SE )

14

UTE

(UTE)

BALÁZS Glória ( UTE )

GECSER Lídia Sára ( UTE )

NÉMETH Anna Zsófia ( UTE )

15

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HALUZA Eszter ( OMS-Tata )

KERESZTES Janka ( OMS-Tata )

KÖRMENDI Dorina ( OMS-Tata )

MOLNÁR Réka ( OMS-Tata )

16

MÁV ELŐRE SC

(MÁV ELŐRE SC)

MÁRTON Zsófia Anna ( MÁV ELŐRE SC )

ŐRSZIGETY Dorottya ( MÁV ELŐRE SC )

STÁCZER Kata ( MÁV ELŐRE SC )

SZALAY Nóra ( MÁV ELŐRE SC )

17

Zanshin SE

(Zanshin SE)

KÓRÓDI Kitti ( Zanshin SE )

NÉGYESI Janka ( Zanshin SE )

ŐZ Bianka ( Zanshin SE )

TATÁR Csilla ( Zanshin SE )