Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Bajnokság - Újonc Fiú Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 6476 Dátum: 2022-06-18 Hely: Balatonfüred Korosztály: újonc Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-06-10

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

OVSE- Jövő Záloga

(OVSE-Jövő Záloga)

FARKAS Bence ( OVSE-Jövő Záloga )

MOLNÁR Barnabás ( OVSE-Jövő Záloga )

ÖRSI Boldizsár ( OVSE-Jövő Záloga )

VARRÓ Márton ( OVSE-Jövő Záloga )

2

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BAGOLY Benedek ( PTE-PEAC )

BERNHARDT Áron ( PTE-PEAC )

NAGY-TÓSZEGI Soma ( PTE-PEAC )

SZENTPÁLI Dániel ( PTE-PEAC )

3

BHSE

(BHSE)

DONKÓ Zádor Áron ( BHSE )

GALLY-KOVÁCS Márton ( BHSE )

INOTAI Botond ( BHSE )

KISS Donát Lőrinc ( BHSE )

4

Balaton

(Balaton)

BORBÉLY Máté ( Balaton Vívóklub )

GEVLICH Sergei ( Balaton Vívóklub )

KUZNYECOV Jároszláv Örs ( Balaton Vívóklub )

5

BVSC

(BVSC)

BOBACH Arthur ( BVSC )

HAJDU Benedek ( BVSC )

SIMON Bence ( BVSC )

VASKEBA Vince ( BVSC )

6

VASAS

(Vasas)

ARÁNYI Dániel ( Vasas )

KOCH Lénárd ( Vasas )

MAJSAI Nimród ( Vasas )

TÓTH Koppány Gergely ( Vasas )

7

Ludovika

(Ludovika SE)

BODOR Áron ( Ludovika SE )

HAMZI Balázs ( Ludovika SE )

KECSKÉS Márk ( Ludovika SE )

KOVÁCS Bulcsú ( Ludovika SE )

8

AVA

(AVA)

ANDA Milán Hunor ( AVA )

CSARNAI Roland ( AVA )

KOLLÁR Milán ( AVA )

PETROVSZKI Áron ( AVA )

9

SZENT LÁSZLÓ

(Szent László)

DEÁK András ( Szent László )

KEMP Balázs ( Szent László )

NAGY Levente ( Szent László )

10

BHSE 2.

(BHSE)

FODOR Kara Géza ( BHSE )

MIRKÓ Zalán ( BHSE )

VÖRÖS Róbert ( BHSE )

ZÖLD Zsombor ( BHSE )

11

MTK Budapest

(MTK)

FEJES Áron ( MTK Budapest )

KÖMÖZ Patrik Márk ( MTK Budapest )

PAPP Dávid Ádám ( MTK Budapest )

SZÁNTÓ Zalán ( MTK Budapest )

12

SZTE Vívó Klub

(SZTE-VK)

BORKA Hunor Dániel ( SZTE-VK )

PINTÉR Dominik Zerind ( SZTE-VK )

VAN LEEUWEN Lukas ( SZTE-VK )

ZSARNAI Levente Ákos ( SZTE-VK )

13

Angels

(Angels)

ILLIK Levente ( Angels )

KOZMA Benedek ( Angels )

MOHAI Bálint ( Angels )

TÍMÁR Dániel ( Angels )

14

MTK Budapest 2.

(MTK)

BACSÓ Dániel ( MTK Budapest )

DOBÁN Zsombor ( MTK Budapest )

HARMATI Péter ( MTK Budapest )

MOSOLYGÓ Márton ( MTK Budapest )

15

SZVSZSE

(SZVSZSE)

FEKETE-FENYVESI Olivér ( SZVSZSE )

SOLYMOS Benedek ( SZVSZSE )

TARJÁNYI Tas Tamás ( SZVSZSE )

WITZL Botond ( SZVSZSE )

16

Balaton 2.

(Balaton)

BODNÁR Dorián ( Balaton Vívóklub )

LAKATOS-SZAKOS Bálint ( Balaton Vívóklub )

NAGY Balázs ( Balaton Vívóklub )

17

OMS-TATA

(OMS-Tata)

FARKAS Balázs ( OMS-Tata )

JUSZTMANN Kristóf ( OMS-Tata )

KUBINGER Ákos ( OMS-Tata )