Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici GP. 2. - Szolnok Kupa - Gyermek Leány Párbajtőr Egyéni

Nyilv.szám: 6660 Dátum: 2022-12-02 Hely: Szolnok Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-12-01

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 KURTINECZ Johanna Szatmárnémeti ROU 2010-08-11
2 LASKAWY Lili BVSC HUN 2011-01-27
3 SZÉKELY Kamilla BVSC HUN 2010-06-17
3 SZENTES Dalma Vasas HUN 2010-09-07
5 KOROM-VELLÁS Helka Veresegyház HUN 2010-04-09
6 TAKÁCS Laura BVSC HUN 2010-08-17
7 MEZŐ Eliza Blanka Békessy Debrecen HUN 2010-04-23
8 BARLIGA Thea ACS Kids Tampa Brasov ROU 2010-03-25
9 HARMATHY Lotti MTK Budapest HUN 2010-06-23
10 SOMOGYI Alíz AVA HUN 2010-04-01
11 SZAKVÁRY Csenge MTK Budapest HUN 2011-05-03
12 KURTINECZ Julia Szatmárnémeti ROU 2011-08-30
13 SOMODY Zorka MTK Budapest HUN 2011-05-12
14 MARKÓ Dóra OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-07-16
15 HUCZEK Hanna Szolnoki Sportiskola HUN 2010-11-12
16 SCHÄFER Boróka Veresegyház HUN 2011-02-01
17 FERARU Maia CSS Quarto Bucuresti ROU 2010-03-22
18 CRISAN Denisa Szatmárnémeti ROU 2011-05-23
19 PÉCSI Boglárka BHSE HUN 2011-03-10
20 LÉGRÁDI Dóra OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-01-10
21 SÜVEG Erzsébet Ludovika SE HUN 2010-12-27
22 SOMFAI Eper BHSE HUN 2011-05-17
23 KARNER Bíborka BHSE HUN 2010-06-08
24 KALMÁR Kinga BHSE HUN 2011-05-07
25 BODA Jázmin Parádriposzt Vívó Klub HUN 2010-09-05
26 SZAKMÁRY Leila Dorka OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-02-05
27 VAN HYFTE Sára Lujza Vasas HUN 2010-07-21
28 MEGYERI Alíz Dorka PTE-PEAC HUN 2010-10-18
29 HASZMAN Lili Fless HUN 2010-03-01
30 KLOCK Fanni MÁV ELŐRE SC HUN 2011-05-11
31 SZABÓ Beáta Gabriella OVSE-Jövő Záloga HUN 2011-02-11
32 NÉGYESI Janka Zanshin SE HUN 2010-11-15
33 MOLNÁR Laura Ludovika SE HUN 2011-08-26
34 PÁSZTOR Emilia Danubius RSC HUN 2011-09-14
35 VIG Anna Zorka Vasas HUN 2011-01-18
36 BAGOLY Adél PTE-PEAC HUN 2010-08-10
37 DEÁK Júlia MTK Budapest HUN 2011-04-16
38 GÖCSEI Veronika Vasas HUN 2011-03-02
39 KERESZTES Janka TOM-FERR Tata HUN 2010-02-05
40 SKALA Marlene Sophie BVSC HUN 2011-05-07
41 HOLCZER Kinga BVSC HUN 2010-06-16
42 ÚJ-MAG Emma AVA HUN 2011-09-08
43 BEDŐ Luca Vasas HUN 2010-04-08
44 ORBÁN Borka Szolnoki Sportiskola HUN 2011-02-09
45 ADAMECZ Zsófia BVSC HUN 2011-05-09
46 DUDÁS Léna Vasas HUN 2011-09-12
47 MAGYAR Borbála DVE HUN 2011-01-17
48 LACZKÓ Olívia Fless HUN 2010-10-13
49 BENYUS Anna Ludovika SE HUN 2010-01-29
50 ZÉRCZI Izabella Szolnoki Sportiskola HUN 2010-08-25
51 CSONKA Johanna Villa Complov HUN 2010-06-10
52 NAGY Nanetta Napsugár AvEnGarde VSE HUN 2011-05-06
53 MENYHÁRT Melitta Ludovika SE HUN 2010-10-27
54 KERTAI Gréta Julianna Ludovika SE HUN 2011-06-21
55 TÓTH Alíz Erika Zanshin SE HUN 2011-07-04
55 TOPIRCEANU Patricia CSS Quarto Bucuresti ROU 2011-05-30
57 BÉRES Zoé BHSE 2011-02-09
58 SÁRPÁTKI Jázmin Emma AvEnGarde VSE HUN 2011-06-22
58 MOCA Ana LPS Bihorul ROU 2011-04-11
60 PENCZI Emma Veresegyház HUN 2011-02-14
61 TATÁR Csilla Zanshin SE HUN 2010-11-16
62 KASZÁS Lili Danubius RSC HUN 2011-02-01
63 SZEKERES Fanni Szent László HUN 2010-02-10
64 HARMAT Júlia Fless HUN 2011-01-27
65 ŐRSZIGETY Dorottya MÁV ELŐRE SC HUN 2010-10-11
66 VÁSÁRHELYI Zelma MTK Budapest HUN 2011-11-03
67 NEMES Réka Szolnoki Sportiskola HUN 2010-03-03
68 URDA Ana LPS Bihorul ROU 2011-03-23
69 CHIRU Iulia LPS Bihorul ROU 2011-10-25
70 GASPARICS Elmira Izabella AvEnGarde VSE HUN 2010-08-21
71 BALLA Kinga BHSE HUN 2011-12-30