Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Vívó Magyar Bajnokság - Férfi Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 6710 Dátum: 2022-12-18 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-12-09

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

BERTA Dániel ( BHSE )

KESZTHELYI Zsombor ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

RÉDLI András ( BHSE )

2

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Tibor ( BVSC )

KOLCZONAY Balázs ( BVSC )

OSMAN-TOUSON Maruan ( BVSC )

VUORINEN Niko ( BVSC )

3

VASAS 2

(Vasas)

CSABAI Máté ( Vasas )

FENYVESI Csaba ( Vasas )

HAMILTON-MEIKE Jonathan ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

4

Honvéd Szondi SE

(Honvéd Szondi György SE)

KOVÁCS Gergely ( Honvéd Szondi György SE )

MAHRINGER Josef ( Honvéd Szondi György SE )

TAMÁS József ( Honvéd Szondi György SE )

5

MTK Budapest

(MTK)

BARTKÓ Levente ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

STUBNYA Márton ( MTK Budapest )

SZÉNYI Péter ( MTK Budapest )

6

BHSE 2.

(BHSE)

DEBNÁR Gergely ( BHSE )

KELEMEN Boldizsár ( BHSE )

KERÉNYI Gábor Manó ( BHSE )

NAGY Balázs ( BHSE )

7

FTC

(FTC)

HORVÁTH Ádám ( FTC )

HORVÁTH Márk ( FTC )

MÉRŐ Leon ( FTC )

MESTYANEK Máté ( FTC )

8

MTK Budapest 2.

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

DUNAY Máté ( MTK Budapest )

GÁLIK Balázs ( MTK Budapest )

SOMODY Bonca ( MTK Budapest )

9

VASAS

(Vasas)

BÁNYAI Zsombor ( Vasas )

BUTA Levente ( Vasas )

KOCH Máté ( Vasas )

NAGY Dávid ( Vasas )

10

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HORVÁTH Levente Zétény ( TOM-FERR Tata )

KÁTAI Bence ( TOM-FERR Tata )

KERESZTES Ádám ( TOM-FERR Tata )

VIKTÓRI-FARKAS Ádám ( TSC )

11

BVSC 2

(BVSC)

BÁLIND Bence ( BVSC )

BÖRCSÖK Koppány ( BVSC )

KÓ Benedek ( BVSC )

SZTANKOVICS György ( BVSC )

12

Ludovika

(Ludovika SE)

DR BARTÓKI-GÖNCZY Balázs ( Ludovika SE )

DUDÁS Balázs ( Ludovika SE )

KOVÁCS Dominik ( Ludovika SE )

MAROSI Ádám ( Ludovika SE )

13

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

KUN Benjamin ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

14

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

BÁRÁNY Péter András ( Alba Volán SC )

CSÁK Milán ( Alba Volán SC )

DEMETER Bence ( Alba Volán SC )

HARANGOZÓ Bence ( Alba Volán SC )

15

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

HARDI Ádám ( PTE-PEAC )

KOSZÓ DALLE MOLLE Brúnó ( PTE-PEAC )

MERKL Levente ( PTE-PEAC )

16

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Balázs ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Sándor ( Veresegyház )

17

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSÁK Marcell ( Tapolca Vívóklub )

KOVÁCS Benedek ( Tapolca Vívóklub )

SZABÓ Ádám ( Tapolca Vívóklub )

18

FTC 2.

(FTC)

MAYER Botond ( FTC )

ÖRSI Benedek ( FTC )

SZABÓ Máté ( FTC )

TATÁR Dániel ( FTC )

19

Ludovika 2

(Ludovika SE)

KISS Mendel ( Ludovika SE )

SÁNTA Márton ( Ludovika SE )

SZÉP Balázs ( Ludovika SE )

UNGVÁRI András ( Ludovika SE )

20

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KISS Bálint ( Danubius RSC )

KISS Marcell ( Danubius RSC )

PARTICS Péter ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

21

EVC 2.

(Egyetemi Vívó Club)

CSÁNYI Péter ( Egyetemi Vívó Club )

TOLNAI Sándor Ádám ( Egyetemi Vívó Club )

TORY András ( Egyetemi Vívó Club )

UDVARI Donát ( Egyetemi Vívó Club )

22

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

TAKÁCS Bence József ( KRVSE )

23

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DEÁK István ( Belvárosi Vívó SE )

DR. KOCSONDI Máté ( Belvárosi Vívó SE )

ÓCSAI János ( Belvárosi Vívó SE )

24

SZENT LÁSZLÓ

(Szent László)

BALLA Botond ( Szent László )

DEÁK András ( Szent László )

KEMP Balázs ( Szent László )

NAGY Levente ( Szent László )

25

MAFC

(MAFC)

KONCZ Medárd ( MAFC )

SZATMÁRI Levente ( MAFC )

TÓTH Marcell ( MAFC )

26

EVC

(Egyetemi Vívó Club)

KOFLANOVICS Benedek ( OSC )

MARCZALI László ( Egyetemi Vívó Club )

VERES István ( Egyetemi Vívó Club )

27

ALBA VOLÁN SC 2.

(Alba Volán SC)

JASSÓ Zalán ( Alba Volán SC )

KŐSZEGI Kristóf ( Alba Volán SC )

NÉMEDI Ádám Zoltán ( Alba Volán SC )

SÜTŐ Ádám ( Alba Volán SC )

28

Terézváros

(Terézváros)

DR CSIGÓ Csaba ( Terézváros )

DR. TÖRÖK Tamás Pál ( UTE )

MÉCS Dávid Endre ( Terézváros )

ROSECKER Péter ( Terézváros )

29

KRVSE 2.

(KRVSE)

KEREKES Ignác Csaba ( KRVSE )

MEGYERI Bálint ( KRVSE )

TÓTH István Károly ( KRVSE )

30

Belvárosi Vívó SE 2.

(Belvárosi Vívó SE)

KESZTHELYI László Dr. ( Belvárosi Vívó SE )

SZABÓ Péter ( Belvárosi Vívó SE )

TÓTH Balázs Bence ( Belvárosi Vívó SE )

31

Ama-Tőr Vívó Klub

(Ama-Tőr Vívó Egylet)

BÖHEIM Gábor ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

BRAN Zoltan ( Ama-Tőr Vívó Egylet )

SZŰCS Attila ( Hiperaktív )

VIRÁG Zsombor ( Ama-Tőr Vívó Egylet )