Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Felnőtt Vívó Magyar Bajnokság - Női Párbajtőr Csapat

Nyilv.szám: 6711 Dátum: 2022-12-18 Hely: Budapest Korosztály: felnőtt Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2022-12-09

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

TSC

(TSC)

BÜKI Lili ( TSC )

GNÁM Tamara ( TSC )

KUN Anna ( TOM-FERR Tata )

2

BHSE

(BHSE)

KÁLMÁN Gyöngyvér ( BHSE )

MUHARI Eszter ( BHSE )

SZILÁRD Anna ( BHSE )

TÓTH Jázmin ( BHSE )

3

BVSC

(BVSC)

BORSODY Emma ( BVSC )

DÉKÁNY Kinga ( BVSC )

TURCSÁK Bianka ( BVSC )

ZS TÓTH Anna ( BVSC )

4

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

GACHÁLYI Gréta ( AVA )

NAGY Kinga ( DVE )

SZABÓ Réka ( AVA )

5

MTK Budapest

(MTK)

GÁLFALVY Réka ( MTK Budapest )

KARDOS Edina ( MTK Budapest )

SIMON Sarolta ( MTK Budapest )

WIMMER Dorina ( MTK Budapest )

6

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Boglárka ( PTE-PEAC )

HAJDU Réka ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

7

MTK Budapest 2.

(MTK)

MARSCHALL Réka ( MTK Budapest )

MISKÓ Dorina ( MTK Budapest )

PARLAGI Regina ( MTK Budapest )

RÓZSÁS Júlia ( MTK Budapest )

8

VASAS

(Vasas)

BALOGH Bella ( Vasas )

FEKETE Bosziljka ( Vasas )

FRANKÓ Kata ( Vasas )

LIPTHAY Hanna ( Vasas )

9

Danubius RSC

(Danubius RSC)

CSOMÓS Flóra ( Danubius RSC )

HAJDU Laura Nóra ( Danubius RSC )

PARTICS Katalin ( Danubius RSC )

RÉTI Kamilla ( Danubius RSC )

10

Ludovika

(Ludovika SE)

BÍRÓ Kata Sarolta ( Ludovika SE )

BOKOR Kira ( Ludovika SE )

KIS Ágnes ( Ludovika SE )

PAPOLCZI Emília ( Ludovika SE )

11

Honvéd Szondi SE

(Honvéd Szondi György SE)

KISS Emma ( Honvéd Szondi György SE )

SALAMON Réka ( Honvéd Szondi György SE )

TEHRANI Léna ( Honvéd Szondi György SE )

12

Szolnoki Sportiskola

(Szolnoki Sportiskola)

BARCSIK Csenge ( Szolnoki Sportiskola )

JUHÁSZ Dorottya ( Szolnoki Sportiskola )

LADÁNYI Nelli ( Szolnoki Sportiskola )

NAGY Mira ( Szolnoki Sportiskola )

13

DVE

(DVE)

BOGDÁN Orsolya ( DVE )

KOZMA Laura Éva ( DVE )

TERHES Hanna ( DVE )

14

Debreceni Sportiskola

(Debreceni Sportcentrum)

LUDMAN-MIHÁLY Kata Dr. ( Békessy Debrecen )

NAGY Blanka Virág ( DSI Debrecen )

SZABÓ Panna Éva ( DSI Debrecen )

VÁSÁRHELYI Éva ( DSI Debrecen )

15

MAFC

(MAFC)

GAJDÁN Zsófia ( MAFC )

GERGELY Luca ( MAFC )

MÉHES Hajna Csilla ( MAFC )

SZABÓ Edina ( MAFC )

16

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

GYARMATI Lili ( Alba Volán SC )

KOLLÁR Kincső ( Alba Régia Vívó Akadémia )

KULCSÁR Luca ( Alba Volán SC )

PÉNZES Adél ( Alba Volán SC )

17

Alba Régia Vívó Akadémia

(Alba Régia Vívó Akadémia)

ALEXEJEV Tamara ( Alba Régia Vívó Akadémia )

ERDŐS Rita, Noémi ( Alba Régia Vívó Akadémia )

ORMÁNDI Rebeka ( Alba Régia Vívó Akadémia )

18

EVC

(Egyetemi Vívó Club)

ARNOLD Mónika ( Egyetemi Vívó Club )

EGYÜD Réka ( Egyetemi Vívó Club )

LENGYEL Lilla ( Egyetemi Vívó Club )

RADICS Zsuzsanna ( Egyetemi Vívó Club )

19

Belvárosi Vívó SE

(Belvárosi Vívó SE)

DERIVOLKOVA Viktoriia ( Belvárosi Vívó SE )

DR. VITÁLYOS Eszter ( Belvárosi Vívó SE )

JÁNOSI Enikő dr. ( Belvárosi Vívó SE )

ZSIGMOND Eszter Julianna ( Belvárosi Vívó SE )