Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 6831 Dátum: 2023-01-22 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-01-19

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

MTK Budapest

(MTK)

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

GÁLIK Balázs ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

2

BHSE

(BHSE)

KERÉNYI Gábor Manó ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

PETKANTCHIN Samuel ( BHSE )

PLUHÁR László ( BHSE )

3

FTC

(FTC)

HORVÁTH Ádám ( FTC )

HORVÁTH Márk ( FTC )

LÉGRÁDI Bálint ( FTC )

MÉRŐ Leon ( FTC )

4

VASAS 2

(Vasas)

BENE Csongor Miklós ( Vasas )

KARÁCSONY Ábel ( Vasas )

PAPANITZ Ákos ( Vasas )

WERMESER Csongor György ( Vasas )

5

VASAS

(Vasas)

ANTAL Máté Bálint ( Vasas )

CSABAI Máté ( Vasas )

HIRTLING Márton ( Vasas )

KULCSÁR Viktor ( Vasas )

6

MTK Budapest 2.

(MTK)

BAGYULA Tamás ( MTK Budapest )

DUNAY Máté ( MTK Budapest )

FEHÉR Mátyás ( MTK Budapest )

SOMODY Bonca ( MTK Budapest )

7

BVSC

(BVSC)

BÖRCSÖK Koppány ( BVSC )

CSÁSZÁR Zoltán ( BVSC )

SZABÓ Domonkos Csaba ( BVSC )

XUE Fu ( BVSC )

8

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KISS Bálint ( Danubius RSC )

KISS Marcell ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

9

SZVSZSE

(SZVSZSE)

CSUTA András ( SZVSZSE )

JANKY Bendegúz ( SZVSZSE )

NÁDI Zsombor ( SZVSZSE )

SZABÓ Benedek ( SZVSZSE )

10

Balaton

(Balaton)

FEKETE Ádám ( Balaton Vívóklub )

KALÓ Ádám ( Balaton Vívóklub )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

SZÜTS Máté ( Balaton Vívóklub )

11

BHSE 2.

(BHSE)

KELEMEN Boldizsár ( BHSE )

KISS Donát Lőrinc ( BHSE )

KISS Márton ( BHSE )

PARÁDI Péter ( BHSE )

12

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

BICSÉRDI Csongor ( Tapolca Vívóklub )

MAKKOS Bence ( Tapolca Vívóklub )

SÜKETES Miklós Csaba ( Tapolca Vívóklub )

13

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

CSEKE Balázs ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

MAGYAR Mihály ( DVE )

14

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

FARKAS Bulcsú ( PTE-PEAC )

KOSZÓ DALLE MOLLE Brúnó ( PTE-PEAC )

LIPPAI Máté ( PTE-PEAC )

REUTER Ákos ( PTE-PEAC )

15

DSI Debrecen

(DSI Debrecen)

MEZŐ István Ottó ( DSI Debrecen )

OSZTER-BARCSAY Dominik ( DSI Debrecen )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( DSI Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( DSI Debrecen )

16

SZVASE

(Szombathely)

BOGNÁR Barna ( Szombathely )

KOLLARITS Olivér ( Szombathely )

KOVÁCS Ákos ( Szombathely )

17

FTC 2.

(FTC)

KETLER- VÁRKONYI Róbert ( FTC )

ÖRSI Benedek ( FTC )

SZABÓ Máté ( FTC )

TATÁR Dániel ( FTC )

18

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

FEHÉR Zsombor ( Veresegyház )

HOFFMANN Dávid ( Veresegyház )

NAGY Nándor ( Veresegyház )

SZAJKOVITS Bence ( Veresegyház )

19

KRVSE

(KRVSE)

ÁDÁM Konrád ( KRVSE )

KEREKES Ignác Csaba ( KRVSE )

KOHAJDA László ( KRVSE )

TAKÁCS Bence József ( KRVSE )

20

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

ENGELHARDT Bálint ( Alba Volán SC )

GYURICSEK Gergő ( Alba Volán SC )

NÉMEDI Ádám Zoltán ( Alba Volán SC )

SCHREINER Márk ( Alba Volán SC )

21

Ludovika

(Ludovika SE)

KOVÁCS Dominik ( Ludovika SE )

MOLNÁR Lehel ( Ludovika SE )

SÁNTA Márton ( Ludovika SE )

UNGVÁRI András ( Ludovika SE )